ebook Piramida (Piramida. Część 3)
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 7633) Ilość stron (szacowana): 221

Piramida (Piramida. Część 3)

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Po 9 powieściach z Kurtem Wallanderem pora na domknięcie cyklu i ujawnienie początków kariery słynnego komisarza. W 3 częściach publikujemy opowiadania Henninga Mankella ukazujące 20 nieznanych do tej pory lat z życia Wallandera.

Jak każdy doświadczony glina, Kurt Wallander był kiedyś żółtodziobem. O tym na razie wiemy niedużo – tylko z jego wspomnień pojawiających się w powieściach. Jakie musiał przejść próby? O czym marzył młody policjant, zanim trafił do wydziału kryminalnego? Na te i na wiele innych pytań odpowie 5 opowiadań kryminalnych, które w Szwecji ukazały się w zbiorze zatytułowanym „Piramida”. Oto ostatnie z nich.

Piramida

W grudniu 1989 roku Kurt Wallander, którego dwa miesiące wcześniej opuściła żona, zabierając córkę, tęskni za swoim dzieckiem. Zimowa pora, zmęczenie i niepogoda też nie nastrajają go dobrze. Gdy w katastrofie małego samolotu w Mossby Strand ginie dwóch ludzi, a wkrótce potem w Ystad zostają zamordowane dwie samotne starsze kobiety, właścicielki sklepu z pasmanterią, komisarz podejrzewa, że te wydarzenia wiążą się ze sobą. Śledztwo jednak się gmatwa, policjanci toną w robocie, a na dodatek Wallander będzie musiał ratować z opresji swojego ojca i w tym celu wybierze się do Egiptu...

Piramida (Piramida. Część 3) od Henning Mankell możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Pazerność, gdy raz już zawładnie człowiekiem, nie zna granic.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka naładowana tak wieloma emocjami. Kiedy czytałem opisy drastycznych scen masakry w szkole, byłem zdruzgotany. Widywałem już w życiu różne rzeczy, ale TO zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Bardzo polecam tę pozycję, ale czytając ją, trzeba przygotować się na zszarpane nerwy. Tym bardziej, że nie mogłem się opowiedzieć po jednej ze stron. Autorka zaserwowała mi ciągłą zmianę nastrojów i uczuć. Takie książki lubię !!

Warto zerknąć