ebook Fafarułej czyli pastylki z pomarańczy
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 31)

Fafarułej czyli pastylki z pomarańczy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 26.98
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
26.98 zł Lub 24.28 zł
32.90 zł
32.90 zł Lub 29.61 zł
27.08 zł
29.26 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Uważajcie jednak o czym marzycie. Czasami marzenia się spełniają… Jarko Wolski też wracał wspomnieniami do bezpiecznych, sielskich lat dzieciństwa. Ale nie żeby chciał znów mieszkać w ciasnym pokoju dzielonym z siostrą, jeszcze raz wkuwać bezużyteczne wzory skróconego mnożenia, walczyć z upiorną woźną, zgłębiać wstydliwą sztukę podrywu i znów czuć niepokój na widok wyniszczonego chorobą ojca. A to właśnie mu się przydarzyło – wrócił do przeszłości NAPRAWDĘ.

Mieszają się epoki, lata, pory roku, a Jarko uwięziony w pętli czasu zaczyna wierzyć, że utknął w niej na dobre. Nie może pozbyć się wrażenia, że na ulicy właśnie minął swoją żonę, której przecież jeszcze nie ma. Gdzieś na peronie widzi siebie samego sprzed kilku lat. A może raczej za kilka lat? Jarko będzie musiał nieźle pogłówkować, by odnaleźć powrotną drogę z odległych zakamarków pamięci...

Jerzy Sosnowski – ur. 1962 roku w Warszawie, pisarz i publicysta, członek redakcji kwartalnika „Więź”, były dziennikarz radiowej Trójki. Laureat Nagrody Kościelskich za zbiór opowiadań „Wielościan” (2001). Autor m.in. powieści „Apokryf Agłai” oraz „Sen sów”. Nominowany do Nagrody Literackiej Nike za zbiór esejów „Co Bóg zrobił szympansom?”.

Fafarułej czyli pastylki z pomarańczy od Jerzy Sosnowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć