ebook Grobowa cisza - audiobook
3.94 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 43)

Grobowa cisza - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 20.94
wciąż za drogo?
Virtualo#Cyber Monday
Virtualo#Cyber Monday
-29% 20.94 zł Lub 18.85 zł
26.41 zł Lub 23.77 zł
29.90 zł
26.91 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Zbrodnia sprzed lat, która wychodzi na jaw przypadkiem. Mroczne tajemnice, melancholijny nastrój, makabryczne odkrycia i charyzmatyczny policjant – Erlendur Sveinsson. Dreszcze grozy gwarantowane.

„Grobowa cisza” to kolejny tom z cyklu o islandzkim policjancie Erlendurze Sveinssonie z Reykjaviku.
Akcja powieści rozpoczyna się, gdy student medycyny odbiera swojego brata z urodzin. Oczekując na zakończenie imprezy, obserwuje malucha, który bawi się dziwnym białym przedmiotem. To... kawałek ludzkiej kości, przyniesiony przez solenizanta z pobliskiej budowy. Okazuje się, że w wykopie znajduje się reszta szkieletu. Na miejsce niecodziennego odkrycia przybywa policja. Według biegłych zwłoki leżą w ziemi od około siedemdziesięciu lat.
Erlendur podejrzewa, że mogą to być szczątki zaginionej osoby. W miarę badania historii okolicy śledztwo staje się coraz bardziej skomplikowane. Czy kluczem do zagadki mogą być zasadzone przez kogoś krzaki porzeczki? A może wyjaśni coś fakt, że podczas II wojny światowej stacjonowało nieopodal brytyjskie i amerykańskie wojsko?
Erlendur nie ma łatwego zadania, zwłaszcza że swoją uwagę musi poświęcić córce, która znalazła się w dramatycznej sytuacji. Ojcowskie poczucie winy wywołuje bolesne wspomnienia z przeszłości, niepokojąco podobne do mrocznych tajemnic ujawnianych podczas dochodzenia. Melancholijny nastrój, makabryczne odkrycia – wszystko to sprawia, że zagadka kryminalna przykuwa uwagę czytelników z hipnotyczną siłą.

Grobowa cisza - audiobook od Arnaldur Indriðason możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć