Pięćdziesiąt twarzy Greya
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.64 / 5.00
liczba ocen: 1497179
Ilość stron (szacowana): 423
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
33.00 złpremium: 19.80 zł
-40% 19.80 zł
-24% 19.80 zł
28.05 zł
33.00 zł
Pozostałe księgarnie
26.73 zł
28.04 zł
28.05 zł
29.68 zł
29.70 zł
29.99 zł
30.00 zł
33.00 zł
33.00 zł
33.00 zł
33.00 zł
33.21 zł
Opis:

Pierwszy tom trylogii, która rozpętała na świecie prawdziwe szaleństwo! Ta bezpruderyjna love story zabarwiona perwersją to podróż przez świat głęboko skrywanych kobiecych fantazji erotycznych.

Hipnotyczna, uzależniająca, iskrząca erotyką powieść!
Studentka literatury Anastasia Steele ma w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu Christianem Greyem. Ku zaskoczeniu Any, zamożny, błyskotliwy i zabójczo przystojny mężczyzna od pierwszych sekund spotkania jednocześnie ją onieśmiela i fascynuje... do tego stopnia, że dziewczyna desperacko pragnie poznać go bliżej. Okazja nadarza się bardzo szybko – już nazajutrz Grey zjawia się w sklepie, w którym Ana dorywczo pracuje, i... proponuje jej kolejne spotkanie.
Młoda, niedoświadczona dziewczyna jest zszokowana erotyczną propozycją, którą składa jej ten ekscytujący mężczyzna. Opętany potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli, pragnie jej na własnych warunkach. Z lękiem, wahając się, Anastasia przystaje na jego perwersyjną umowę. Gdy rozpoczyna się śmiały, pełen namiętności romans, dziewczyna powoli odkrywa nie tylko sekrety Greya, lecz także drzemiące w niej samej mroczne instynkty...


„Pięćdziesiąt twarzy Greya” to powieść otwierająca trylogię, która w samych Stanach Zjednoczonych w ciągu trzech pierwszych miesięcy sprzedała się w nakładzie 15 milionów egzemplarzy! Seria od dłuższego czasu niepodzielnie panuje na prestiżowej liście bestsellerów e-bookowych magazynu „The New York Times” (zajmuje miejsca: pierwsze, drugie i trzecie)!

CYTATY:
Ale jedyny sposób rozwiązania problemu, bez względu na jego charakter, to rozmowa.
Trzeba pocałować wiele żab, nim trafi się na księcia.
Jesteśmy świadomymi swych czynów dorosłymi i to, co robimy za zamkniętymi drzwiami, jest wyłącznie naszą sprawą.
Jest bardzo cienka granica między przyjemnością, a bólem. To dwie strony tej samej monety, jedna nie istnieje bez drugiej.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Anastasia Steele w zastępstwie koleżanki przeprowadza wywiad dla gazety studenckiej z biznesmenem Christianem Greyem. Ku jej zaskoczeniu zabójczo przystojny mężczyzna od początku onieśmiela i fascynuje... Dziewczyna pragnie poznać go bliżej. Okazuje się,że Greyowi też "wpadła w oko". Następnego dnia zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, aby zaproponuje spotkanie.
  Przeczytałam książkę ,zachęcona rozgłosem jakim się cieszyła. Jak dla mnie, za dużo wulgarnych scen.

 • Awatar

  Długo się zabierałam za lekturę zanim zdecydowałam, że ją przeczytam.
  Uważałam, że jest zbytnio przereklamowana, zbyt nagłośniona. Wszędzie było pełno na temat Greya.
  Zachciało mi się innego typu książki, nie zwykłej powieści kobiecej, nie jakiegoś zwykłego romansidła, kryminały mi nie wchodzą, pozostał GREY, nie żałuję swojej decyzji. Pozostaje mi tylko obejrzenie filmu, tylko nie wiem, czy nie stracę dobrego zdania o fabule. Książka przeważnie jest dużo lepsza.

  Pierwszy tom opowiada o pokręconej miłości niedoświadczonej seksualnie młodej dziewczyny i "maniaka" seksualnego, chorobliwie o nią zazdrosnego tytułowego Greya.
  Grey wprowadza młodą Anastazję w świat erotyki, zabawek erotycznych.
  Ana zakochuje się w Greyu, żywi do niego uczucie, Grey nie uznaje miłości. Jego zdaniem Ana nie ma prawa się w nim zakochać, to nie jego styl. Ma jedynie stosować się do zapisów w umowie jak to jest napisane o "uległej". On lubi "wolność" seksualną bez zobowiązań poza swoją umową między sobą (Panem) a "uległą". Wytycza granice, kary cielesne.
  Ana jeszcze nie podpisuje umowy, wiedzie z Greyem udane życie erotyczne, do czasu...
  Kiedy wraca od mamy, postanawia "rozluźnić" atmosferę, licząc na więcej opowieści ze strony Greya o sobie, zaczyna "zabawę" w kotka i myszkę. Nie podoba się to władczemu Greyowi. Zgodnie z umową za nieposłuszeństwo chce ukarać Any. Kara polega na bólu. Any otrzymuje klapsy, których wiecznie się bała. Stwierdza po nich, że to co oferuje jej Grey nie jest tym czego oczekuje ona, a to co ona daje jemu, nie jest tym czego oczekuje on... Rozstają się.

  Lecę na drugi tomik.

 • Awatar

  Dla mnie bardzo ciekawa i interesujaca ksiazka, przeczytalam całą trylogie, polecam kupic;)

 • Awatar

  zero wartosci literackiej, kiepskie dialogi i opisy. Powtarzanie ciagle o przygrywaniu wargi, przewracaniu oczami, przeczesywaniu wlosow i audi. do znudzenia. dla BARDZO niewymagajacych czytelnikow

 • Awatar

  Potwierdzam to co napisała Agnieszka. Czyta się szybko i fajnie. Nie ma tam nic aż takiego, żeby kogoś mocno zbulwersować :) Czytałam fragmenty mężowi, bo nie mógł się nadziwić, że zamiast zajmować się domem (i nim :P) to czytam książkę :D Polecam każdej kobiecie :) A noż widelec jednak coś dzięki tej książce odkryjecie :D

 • Awatar

  Pochłonęłam ją w zatrważającym tempie to fakt :) I podobała mi się bardzo. Ale jak ktoś chciałby poczytać o naprawdę "mrocznym" erotycznym napięciu to może się zawieść. Te wszystkie opisy oraz ochy i achy na temat pan i niewolnica są przesadzone. Taki mocniejszy romans, na odstresowanie się, albo jako grę wstępną ze swoim "panem" :)

Inne proponowane
Warto zerknąć