Grzech aniołów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.26 / 5.00
liczba ocen: 2429
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.90 zł
-19% 24.00 zł
28.14 zł
30.00 złpremium: 18.00 zł
Pozostałe księgarnie
25.47 zł
25.49 zł
25.50 zł
26.70 zł
30.00 zł
Opis:

„W tej powieści roi się od barwnych, mrocznych postaci, zaś czytelnik rozkoszuje się opowiadaną historią, mimo że cały czas czuje ciarki na plecach”. Für Sie Maximilian ostatnie sześć lat spędził w klinice psychiatrycznej. Jego ojciec, Phillip, wzbrania się przyjąć go z powrotem na łono rodziny. Zrozpaczona matka wyjeżdża do Londynu i rzuca się w ramiona swego niegdysiejszego kochanka. Wówczas dociera do niej z Niemiec niepokojąca wiadomość: jej drugi syn Mario, brat bliźniak Maximiliana, wyjechał razem ze swoją dziewczyną do Prowansji, by spędzić tam urlop tylko we dwoje. Dowiedziawszy się o tym, Janet na łeb na szyję wyrusza do Francji. Dlaczego wpadła w taką panikę? Jaką straszliwą tajemnicę Janet skrywa razem z ukochanymi nad wszystko synami? Na ile wydarzenia z przed lat zdeterminują zachowania i wybory członków rodziny?

CYTATY:
Ludzie żyli wśród stereotypów. Spodziewali się, że diabeł pojawia się pod postacią diabła, a anioł pod postacią anioła. Nie rozumieli, że noszenie masek jest na porządku dziennym.
Przegrać może każdy, lecz prawdziwym przegranym jest ten, kto ponosi klęskę, nawet nie podejmując walki. Kto godzi się na nią, jakby była nierozerwalną częścią jego istoty.
Życie może być łatwe jeśli człowiek nie stara się nad nim zapanować w każdej jego minucie.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    To moja "najszybsza" książka tej autorki. Bardzo długo na nią czekałem i sporo sobie po niej obiecywałem. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ją w księgarni, trochę się zdziwiłem. Będąc przyzwyczajonym do wcześniejszych książek "Szarlotki", trochę byłem zawiedziony, że powieść jest tak krótka i do tego wydrukowana dużą czcionką. Książkę właściwie, na upartego dałoby radę przeczytać w jeden dzień.
    Porównując tę powieść do poprzednich, pomijając oczywiście Dom sióstr i Czas burz, uważam Grzech aniołów za najsłabszą. Fakt, powieść ta jest dość wczesną książką Charlotte Link, powstała w 1996r i może w tym czasie autorka nie "rozkręciła" się jeszcze na dobre. Nie zaliczam jednak tej książki do nieudanych i daję jej dobrą czwórkę. Na kolejne książki jednej z moich ulubionych autorek, będę czekał zawsze z niecierpliwością.

Inne proponowane
Warto zerknąć