ebook Grzech aniołów
3.26 / 5.00 (liczba ocen: 2624)

Grzech aniołów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.38
wciąż za drogo?
27.90 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
24.38 zł Lub 21.94 zł
30.00 zł
30.00 zł Lub 27.00 zł
27.36 zł
30.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

„W tej powieści roi się od barwnych, mrocznych postaci, zaś czytelnik rozkoszuje się opowiadaną historią, mimo że cały czas czuje ciarki na plecach”. Für Sie Maximilian ostatnie sześć lat spędził w klinice psychiatrycznej. Jego ojciec, Phillip, wzbrania się przyjąć go z powrotem na łono rodziny. Zrozpaczona matka wyjeżdża do Londynu i rzuca się w ramiona swego niegdysiejszego kochanka. Wówczas dociera do niej z Niemiec niepokojąca wiadomość: jej drugi syn Mario, brat bliźniak Maximiliana, wyjechał razem ze swoją dziewczyną do Prowansji, by spędzić tam urlop tylko we dwoje. Dowiedziawszy się o tym, Janet na łeb na szyję wyrusza do Francji. Dlaczego wpadła w taką panikę? Jaką straszliwą tajemnicę Janet skrywa razem z ukochanymi nad wszystko synami? Na ile wydarzenia z przed lat zdeterminują zachowania i wybory członków rodziny?

Grzech aniołów od Charlotte Link możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Ludzie żyli wśród stereotypów. Spodziewali się, że diabeł pojawia się pod postacią diabła, a anioł pod postacią anioła. Nie rozumieli, że noszenie masek jest na porządku dziennym.
Przegrać może każdy, lecz prawdziwym przegranym jest ten, kto ponosi klęskę, nawet nie podejmując walki. Kto godzi się na nią, jakby była nierozerwalną częścią jego istoty.
Życie może być łatwe jeśli człowiek nie stara się nad nim zapanować w każdej jego minucie.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  https://taka-jest-agata.blogspot.com/2018/07/charlotte-link-grzech-anioow.html

  Phillip i Janet są małżeństwem od 25-ciu lat. Mają synów bliźniaków. Mario i Maximilian mają po 24 lata. Są do siebie podobni jak dwie krople wody. Tylko matka jest w stanie ich rozpoznać. Kiedyś byli nierozłączni. Niestety, Max trafił do kliniki psychiatrycznej. Dlaczego?
  To nie jest jedyny cień, wiszący nad rodziną. Wiele lat temu Janet miała romans. Nigdy nie zapomniała o swoim kochanku-Andrew. Teraz ma szanse zacząć z nim życie.
  Tylko Mario wydaje się być normalny. Studiuje prawo, ma dziewczynę. Christina jest jego ideałem-śliczna, skromna, niewinna. Mężczyzna nazywa ją „Aniołem”.
  Właśnie planują pierwsze wspólne wakacje…
  Bliscy dziewczyny nie lubią Mario i bardzo się o nią martwią. Ta jednak nie zważa na ich ostrzeżenia i wyjeżdża… Sądzi, że uda jej się zacieśnić więź z chłopakiem.
  Gdy próbuje się do niego zbliżyć, jego zachowanie diametralnie się zmienia-staje się oschły i agresywny…
  Tymczasem Maximilian ucieka ze szpitala i próbuje odnaleźć brata….
  Tina jest w ogromnym niebezpieczeństwie. Który z bliźniaków jest większym zagrożeniem?
  Po tym jak Janet dowiaduje się o losach swoich chłopców, rusza razem z Andrew, by ratować całą trójkę. Czy zdążą na czas? Jak prawda o bliźniętach wpłynie na związek kobiety i jej dawnego kochanka? Jak zmieni się oblicze rodziny Janet?
  Na te wszystkie pytania, da Wam odpowiedzi, lektura „Grzechu Aniołów”.

  Tak szczerze, to już po opisie na okładce domyśliłam się, na czym polega intryga. Jest to albo jedna ze słabszych pozycji wydanych przez Link, lub ja mam na razie przesyt jej prozy i powinnam odpocząć od stylu tej autorki. Książka, jak dla mnie, nużąca i przewidywalna. Polecam raczej dla czytelników, którzy nie mieli wcześniej styczności z twórczością tej pisarki.

 • Awatar

  To moja "najszybsza" książka tej autorki. Bardzo długo na nią czekałem i sporo sobie po niej obiecywałem. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ją w księgarni, trochę się zdziwiłem. Będąc przyzwyczajonym do wcześniejszych książek "Szarlotki", trochę byłem zawiedziony, że powieść jest tak krótka i do tego wydrukowana dużą czcionką. Książkę właściwie, na upartego dałoby radę przeczytać w jeden dzień.
  Porównując tę powieść do poprzednich, pomijając oczywiście Dom sióstr i Czas burz, uważam Grzech aniołów za najsłabszą. Fakt, powieść ta jest dość wczesną książką Charlotte Link, powstała w 1996r i może w tym czasie autorka nie "rozkręciła" się jeszcze na dobre. Nie zaliczam jednak tej książki do nieudanych i daję jej dobrą czwórkę. Na kolejne książki jednej z moich ulubionych autorek, będę czekał zawsze z niecierpliwością.

Warto zerknąć