The Call: Wezwanie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.89 / 5.00
liczba ocen: 3567
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.44 zł
23.54 zł
24.52 zł
28.31 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
29.90 zł
23.88 zł
23.92 zł
23.92 zł
25.12 zł
26.01 zł
26.91 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Potrzask. Śmiertelne niebezpieczeństwo. Nessa nie może biegać, a śmierć już czai się tuż obok. Zegar tyka nieubłaganie… Czy jest chociaż cień nadziei na to, by z tej matni wydostał się ktoś żywy?

Co byś zrobił mając tylko chwilę, żeby uratować swoje życie, a zegar już zaczął odliczanie?
Trzy minuty
Nessa, Megan i Anto wiedzą, że pewnego dnia znajdą się w przerażającej krainie, do której zostaną Wezwani.
Dwie minuty
Na nieznanym terenie ruszą za nimi bezwzględni łowcy, którzy zrobią wszystko, by ich dopaść i zabić.
Minuta
A Nessa nie może biegać. Czy mimo porażenia nóg ma szansę na przeżycie, kiedy przyjdzie pora jej Wezwania?
Czas ucieka…

ZAPOMNIJCIE O „IGRZYSKACH ŚMIERCI” I „WIĘŹNIU LABIRYNTU”. PORA NA „THE CALL”!

Recenzje blogerów
W dniu dziesiątych urodzin Nessa przypadkowo słyszy kłótnię rodziców. Do tej pory nie wiedziała o Trzech Minutach. Teraz, gdy niespodziewanie dowiaduje się prawdy, całe jej życie legnie w gruzach. Kaleka nie ma nawet znikomej szansy na wygranie walki z przerażającymi potworami. Mimo to, wraz z innymi rówieśnikami, trafia do szkoły przetrwania. Tam wyspecjalizowani nauczyciele uczą młodzież sztuk walki, przeróżnych sposobów przetrwania, wykorzystywania przyrody do własnych celów. Nic innego, tylko szkoła, przygotuje ich najlepiej do spotkania z Sidhe. Dzieciaki z tej szkoły wiedzą, że pewnego dnia, nie znając dnia ani godziny, znajdą się w przerażającej krainie, do której zostaną Wezwani. Na nieznanym terenie może dojść do prawdziwego pojedynku na śmierć i życie. Szanse z pewnością nie będą wyrównane. Łowcy już czyhają na Wezwanych, by ich dorwać i zabić. Trzy minuty. Dwie minuty. Minuta. WEZWANIE.

Czy Nessa, która nie może biegać naprawdę nie ma żadnych szans w starciu z kreaturami? Czy mimo porażenia nóg może ujść z życiem? Tego dowie się tylko wtedy, gdy nadejdzie pora na jej Wezwanie...

Ludzie, nie porównujmy wszystkiego do Igrzysk Śmierci, Harry'ego Pottera i Więźnia labiryntu! Zapomnijmy o tym chociażby na moment! Nie wmawiajmy sobie na siłę podobieństw, nie obrzydzajmy sobie życia. Wiadomo, że wszystkie książki są do siebie na swój sposób podobne, ale nikt chamskich kopii raczej nie robi. A The call? Rewelacja! Bawiłam się przy tej książce świetnie. Nareszcie porządnie odetchnęłam. Brakowało mi takiej książki! Jest tak fascynująca, że pożera się ją z wypiekami na twarzy. Szczególnie, gdy jest się na głodzie fenomenalnych powieści. Większość z was pomyśli teraz "jeju, to tylko młodzieżówka, nad czym ona tak się zachwyca?". A no, zachwycam się. Bo kocham przy książkach odpoczywać i jednocześnie przeżywać wspaniałe przygody. A to dał mi Peadar O'Guilin! Brawa dla tego Pana. Jedyne czego mi brakowało to więcej informacji z życia bohaterów. Większość z tych postaci jest, bo po prostu jest. A szkoda. Myślę, że wielu z nich również miałoby interesujące, a może równie dramatyczne historie.

The Call: Wezwanie to dość odważna książka młodzieżowa. Nie brak w niej brutalności, ma ciekawy, chwilami wręcz paraliżujący klimat. To naprawdę świetna powieść skierowana do młodzieży! Idealna dla czytelników żądnych niebanalnych przygód i emocji rodem z przejażdżki na rollercoasterze. Wciąga i zaskakuje jak mało która młodzieżówka. Musicie przeczytać!

Ocena: 5+6
©Książkomaniacy Recenzje
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć