ebook Cierpkość wiśni
3.23 / 5.00 (liczba ocen: 2785)

Cierpkość wiśni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - najniższa cena: 10.89
Audiobook - najniższa cena: 27.38
11.91 złpremium: 7.69 zł Lub 7.69 zł
-14% 10.89 zł Lub 9.80 zł
12.81 zł
11.53 zł
11.95 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Osiemnastoletnia Wiśnia rozpoczyna studia, które wymarzyli dla niej ambitni rodzice. Już w pierwszym tygodniu zajęć uświadamia sobie, że to chybiony kierunek. Zamienia się więc z przypadkowo poznaną dziewczyną. Tą pierwszą niezależną decyzją Wiśnia z impetem wchodzi w dorosłość. Wymykając się spod rodzinnego klosza, odkrywa, że tkwiła w mydlanej bańce... Świat na zewnątrz nie wydaje się zbyt zbyt przyjazny, ale przynajmniej jest prawdziwy.

„Cierpkość Wiśni” to słodko-gorzka opowieść o wyrastaniu z dziecinnych bajek. Dla mnie jedna z tych książek, które nie straciły na aktualności – Iza Sowa.

 

Cierpkość wiśni od Izabela Sowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Miłość między człowiekiem i psem jest całkowicie bezinteresowna, ie ma w niej zazdrości ani strachu, że się skończy, nie ma udawania ani chęci przerobienia psa na swój ideał. Nie ma w niej też nudy i nie ma rozwoju. Psa nie męczy powtarzalność.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć