Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Właśnie po raz drugi, przebojowo i z werwą wkraczają do akcji one - skarpetki! Poznaj trzynaście zupełnie nowych opowieści!

Postacie stworzone przez Justynę Bednarek pragną odmiany i przygód. Jak pokazuje autorka, dzięki swej ciekawości świata zmieniają na lepsze nie tylko swoje życie, ale i los wielu osób i zwierząt. Pisarka uczy, że powinien to być cel każdego z nas - nieważne, czy jesteśmy człowiekiem, czy skarpetką. 

"Dzieci zapewne ucieszą się z nowych postaci jak malinowa skarpetka, która poleciała w kosmos; niebieska, która została muzą znanej pisarki; a czarna została superbohaterką. Niewyczerpanym źródłem pomysłów był mój mąż Michał. Co chwilę podsuwał mi jakiś koncept. Jedna bajka przyśniła mu się w całości - była to opowieść o skarpetce, która pomogła strażakowi uratować chomika. Podczas spotkań autorskich dzieci też mnożą pomysły - nic, tylko brać! Proszę się więc nie dziwić, że w drugim tomie jest trzynaście historyjek, podczas gdy w pierwszym było tylko dziesięć" - śmieje się pisarka.

"Baw się więc dobrze i pamiętaj, że aby być szczęśliwym, wcale nie trzeba być do pary."
- Katarzyna Stoparczyk 
"Zagadkowa niedziela" PR3.

"Hip, hip, hurra! Wytęsknione skarpetki powróciły! Nie mogliśmy się doczekać!"
- Adam Woronowicz z dziećmi

Nowe przygody skarpetek (jeszcze bardziej niesamowite) od Justyna Bednarek możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Po raz kolejny Justyna Bednarek udowadnia, że jej wyobraźnia nie zna granic. Znany już wcześniej format opowieści nie traci na wartości.

Historie życiowe kolejnych skarpetek są zabawne, mądre i idealnie skrojone dla malucha. Wszystko uzupełniają piękne ilustracje. W moim przypadku czaru opowieści dodaje głos i interpretacja Anny Wodzyńskiej. Na dokładkę poznajemy życie rodzinne zabawnej i interesującej trójki – małej Be i jej rodziców. Przyznam Wam się szczerze, że poczułam prawdziwą więź z Mamą małej Be.

Ocena: 6/6
czytaj więcej
©Domowa Księgarnia
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć