ebook Pan Lodowego Ogrodu. Tom 2
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 19603) Ilość stron (szacowana): 404

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.68
Audiobook - najniższa cena: 26.71
29.93 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
24.68 zł Lub 22.21 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
28.13 zł 10 zł na konto
31.92 zł
24.78 zł
25.44 zł
25.44 zł
25.74 zł
27.00 zł
29.93 zł
31.92 zł
Inne proponowane

NOWE WYDANIE BESTSELLEROWEJ POWIEŚCI Z OKŁADKĄ AUTORSTWA PIOTRA CIEŚLIŃSKIEGO I GRAFIKAMI DOMINIKA BROŃKA.

Ten ogród - w najlepszym stylu Grzędowiczowskim – obrósł ciekawością dalszych dziejów Vuko Drakkainena i następcy Tygrysiego Tronu. Także zaginionych Ziemian i mieszkańców planety Midgaard, gdzie to nas, ludzi, postrzega się jako istoty o rybich oczach. Gdzie trwa wojna bogów, a samozwańczy demiurgowie hodują okrucieństwo kwitnące w mroku zła. Gdzie więdną najnowsze ziemskie technologie, a człowiek stawić musi czoła... No właśnie... Bierzcie wolne. Kto czytał tom pierwszy wie, że nie spocznie, póki nie skończy. Kto nie czytał, powiększy grono ogrodników. Przypomnijmy jeszcze Vuko: (...) gościa, który jest miksem Polaka, Chorwata i Fina, którego wysyłają w chrabąszczopodobnej kapsule na planetę zamieszkiwaną przez cywilizację człekopodobną. I choć Vuko wsadzili w mózg adrenalinowy dopalacz, emocjonalny stabilizator i noktowizor w jednym, to i tak trudno mu przetrwać w świecie pełnym grzybkowych halunów godnych wyobraźni Boscha” (Gildia).

Pan Lodowego Ogrodu. Tom 2 od Jarosław Grzędowicz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Każda droga jednak zaczyna się zawsze od pierwszego kroku.
Gdy popełni się błąd, przyznanie się do tego nie jest hańbą i nikogo nie upokarza. Jest dowodem mądrości i odwagi. Może kiedyś się tego dowiesz, ale mnie to niewiele obchodzi.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Tom II może delikatnie ustępuje poprzedniej części, ale jak już się człowiek wciągnął to nie sposób się oderwać. Bardzo interesująca powieść przy, której można się zrelaksować i przenieść w historię Młodego Tygrysa i Vuko. Sam nie wiem, która opowieść jest lepsza i przypuszczam, że muszą one mieć związek ze sobą w kolejnych częściach.

 • Awatar

  Niestety tylko dwie gwiazki. Piec za opowiesc Filara, ktora jest fascynujaca, jedna za fabule wokol Vuko, jedna za dluzyzne, zero za nudy.... Koncowka tomu to bum, ale nie az takie bum jak tego oczekiwalam.

 • Awatar

  książka super. Lipa za zakup na świat książki w wersji elektronicznej-brak możliwości pobrania już własnego towaru.

 • Awatar

  Rewelacyjna pozycja do czytania. Cała saga zasługuje na najwyższą ocenę.

 • Awatar

  Akcja drugiego tomu momentalnie mnie wciągnęła, zastanawiam się, co ostatecznie zrobi Vuko, czy wróci na Ziemię?

 • Awatar

  Po zakończeniu pierwszego tomu Pana Lodowego Ogrodu, natychmiast zabrałem się za kolejny. Chciałem szybko poznać dalsze losy bohaterów. Były momenty, które mnie denerwowały, ale były też takie, które czytałem jednym tchem i wzruszałem się. Ta cześć przygód jest delikatnie słabsza od tomu pierwszego, jakby trochę przegadana. Jednak stwierdzam, że to chyba najlepsze książki fantasy, jakie udało mi się przeczytać. Czas na tom trzeci.

Warto zerknąć