Pan Lodowego Ogrodu. Tom 1
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.13 / 5.00
liczba ocen: 17736
Ilość stron (szacowana): 346
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.08 zł
24.48 zł
25.49 zł
31.08 zł
31.08 zł
Pozostałe księgarnie
25.10 zł
25.45 zł
25.80 zł
27.97 zł
28.00 zł
31.08 zł
31.08 zł
Opis:

NOWE WYDANIE BESTSELLEROWEJ POWIEŚCI Z OKŁADKĄ AUTORSTWA PIOTRA CIEŚLIŃSKIEGO I GRAFIKAMI DOMINIKA BROŃKA.

Planeta powitała go mgłą i śmiercią. Dalej jest tylko gorzej… Vuko Drakkainen ląduje samotnie na odległej, zamieszkanej przez człekopodobną cywilizację planecie Midgaard. Musi odnaleźć wysłaną tu wcześniej ziemską ekipę badawczą, pod żadnym pozorem nie ingerując w rozwój nieznanej kultury. Trafia na zły czas. Trwa wojna bogów. Giną śmiertelnicy. Być może zmuszony będzie złamać drugą regułę misji.

Mnożąc realizm przez fantastykę, Grzędowicz osiąga efekt jeszcze większego autentyzmu: elementy fantastyczne nie niwelują ale wzmacniają, powiększają cechy charakterystyczne – niczym soczewki w mikroskopie. Jacek Dukaj

CYTATY:
Cywilizacja jest okropnie uciążliwa. Tłoczna, hałaśliwa, panoszy się i wciska w każdy zakątek.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Na prawdę przyjemna polska fantastyka wymieszana z SF, bardzo wciągająca, ciekawy sposób narracji i pomysł na fabułę, książka wciąga od samego początku.

 • Awatar

  Obok tej pozycji nie można po prostu przejść obojętnie, kawal prawdziwej sztuki!!

 • Awatar

  Super książki. Pierwsze części przeczytane z biblioteki ale na kolejne nie dałam rady czekać i kupiłam w wersji ebookowej. Warto było. Polecam wszystkim.

 • Awatar

  Świetna książka, przy której miło spędziłem czas. Ubawiłem się po pachy, a i momentami zrobiło mi się smutnawo, poznając historię głównych bohaterów i ich zawiłe losy. Z całą pewnością jest to obowiązkowa pozycja dla miłośników fantastyki. Mam nadzieję, że kolejne tomy tej kwadrologii, trzymają podobny poziom - bo słyszałem różne opinie.

  Brać i czytać.
  Niedam poleca.

 • Awatar

  Rewelacyjna pozycja do czytania. Cała saga zasługuje na najwyższą ocenę.

 • Awatar

  Z powodów budżetowych na misjeratowania grupy naukowców któzy trafili na przypominającą ze wstępnych raportów świat wikingóww, planetę, wysłany zostaje tylko jeden człowiek - Vuko Drakajnen, z super ekwipunkiem który imituje wyposażenie średnioweiczne, ma rok aby odnaleźć badaczy i ściągnac ich z powrotem. Na miejscy czeka go jednak wiele zaskakujących niespodzianek i niebezpieczeństw.

 • Awatar

  W tej książce niespodzianka goni niespodziankę, a akcja trzyma w napięciu niemal bez przerwy. Sięgnęłam po tę książkę bez przygotowania i nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać. Zastałam udany mariaż sf i fantasy, bardzo intrygujący świat Midgaard oraz ciekawych bohaterów.

 • Awatar

  Niezwykła opowieść o świecie w którym bogowie pozwalają na rozwój technologiczny tylko w ograniczonym zakresie. Główny bohater zostaje wysłany na tę planetę w celu uratowania i ewakuacji zaginionych ziemskich badaczy obserwatorów. Szybko okazuje się jednak, że jego misja sprowadza się do uratowania całej planety.

 • Awatar

  Świetna pozycja, gorąco polecam, byłem mile zaskoczony po przeczytaniu tej pozycji, niedługo zabieram się za kolejne.

 • Awatar

  Trzymałem w domu taką perełkę i z niej nie korzystałem. Leżała sobie i czekała na swoje dobre czasy. Na szczęście w końcu się doczekała. Książka wciągnęła mnie od samego początku. Stworzony przez autora świat, zachwycił mnie i bardzo wzbogacił moją wyobraźnię. Najlepsze jest to, że sam zapragnąłem mieć takiego Cyfrala, jaki posiada bohater. Mógłby być choć w uboższej wersji, ale i tak wiem, że to raczej na razie niemożliwe.
  Zaraz zabieram się za kolejny tom przygód Vuko Drakkainen i młodego tohimona, bo ciekaw jestem bardzo, co będzie działo się dalej.

Inne proponowane
Warto zerknąć