ebook Ostatnie dziecko
3.68 / 5.00 (liczba ocen: 3687)

Ostatnie dziecko
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.15
wciąż za drogo?
27.62 złpremium: 17.82 zł Lub 17.82 zł
25.15 zł Lub 22.64 zł
29.70 zł
34.80 zł Lub 31.32 zł
25.25 zł
26.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Adwokat Robert Stern jest w szoku, kiedy widzi w zapomnianej przez Boga i ludzi, opuszczonej fabryce, kim jest jego tajemniczy klient.

To Simon, dziesięcioletni chłopiec, delikatny i śmiertelnie chory. I absolutnie przekonany, że w swoim poprzednim życiu był seryjnym mordercą.

Głupia, niesmaczna zabawa – myśli Stern... Lecz kiedy w opisanej przez chłopca piwnicy rzeczywiście znajduje ludzkie szczątki: szkielet i rozłupaną siekierą czaszkę, czuje się jak w środku horroru. Ale to dopiero początek. Bo Simon opowiada mu nie tylko o ofiarach sprzed lat, ale wkrótce również o tych z najbliższej przyszłości...

Ostatnie dziecko od Sebastian Fitzek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dusza nigdy nie umiera, raczej zamienia dotychczasowe mieszkanie na nowe, gdzie żyje i działa w nim dalej. Wszystko się zmienia, jednak nic nie ginie.
Często najprostsze rozwiązania dają najlepszy efekt.
Uwaga! Jeśli czytałaś/eś Śmierć ma 143 cm wzrostu, to po Ostatnie dziecko nie sięgaj. No chyba, że chcesz tę książkę Fitzek'a przeczytać ponownie, bo to ta sama treść, tylko różne wydania.

Lubimy porównywać pisarzy do siebie i zdarza nam się myśleć: o! nowy King, o! nowa Camilla Läckberg, a pewnie każdy twórca chciałby, aby jego dzieła były niepowtarzalne i były jego znakiem szczególnym. Myślę, że niemieckiemu pisarzowi to się udało. Ma to coś! Jego książki są intrygujące, przedstawione historie pokręcone i trącą paranormalnością (nie, nie, to nie jest kolejny King!).

Adwokat Robert Stern spotyka się z nowym klientem. Nic nadzwyczajnego, jednak zdumienie budzi fakt, iż jest nim 10-letni, nieuleczalnie chory chłopiec, który twierdzi, że zabił i to nie jeden raz, a wielokrotnie. Kto o zdrowych zmysłach dałby wiarę takim deklaracjom? Simon jest dzieckiem, więc jakim cudem mordował jeszcze przed swoimi narodzinami? Nic nie jest takie jak się wydaje. Rozum wariuje. Kolokwialnie mówiąc, ciężko to ogarnąć, a jednak Stern podejmuje się rozwikłania tej zagadki, bo znajduje dowody na to, o czym opowiada mu Simon. Historia chłopca to jedno, a to co zostaje przedstawione panu adwokatowi, a dotyczy śmierci jego nowo narodzonego dziecka przed dziecięciu laty, to drugie... A to jeszcze nie koniec rewelacji...

Książka zaskakuje od pierwszych stron. Akcja pomału się rozwija. Odkrywamy coraz bardziej mroczne sekrety bohaterów, a raczej antybohaterów, dotykamy trudnych a zarazem przerażających procederów by na końcu to, co wydawało nam się kompletnie niemożliwe i będące w naszych oczach tylko wytworem wyobraźni autora, przybrało realne kształty. Istny rollercoaster wrażeń. Polecam!

Ocena: 5/6
©Na czytniku
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć