ebook Tylko kochanka - audiobook
3.4 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 244)

Tylko kochanka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.99
Audiobook - najniższa cena: 27.86
wciąż za drogo?
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
27.86 zł Lub 25.07 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
27.86 zł
28.06 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Opowieść o miłości – niejednej. Hanna Cygler maluje w swej powieści portret silnej, wrażliwej kobiety, która wbrew wszystkim i wszystkiemu stara się iść przed świat obraną przez siebie drogą. Przedstawia skomplikowane losy polskich emigrantów, próbujących znaleźć w Anglii, Hiszpanii czy Niemczech lepsze życie i miejsce, które mogliby uznać za własne.

Wszelkie przyjemności hiszpańskiej riwiery, a potem smętna rzeczywistość prowincjonalnego Gniewu. Beztroska i luksusy zapewniane przez kochanka, szwedzkiego milionera, a później ukrywanie się przed komornikiem. Życie Leny obfituje w nagłe zwroty, toczy się pomiędzy skrajnościami. Czy spotkanie z Jakubem, polskim prawnikiem, który zrobił karierę w Londynie, i jego trzpiotowatą córką po raz kolejny odmieni jej życie i uratuje z sytuacji, zadawałoby się, bez wyjścia?

O Autorze:
Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści obyczajowe, których akcja rozgrywa się zarówno współcześnie, jak i w minionych dekadach. Przez dziennikarzy i krytyków literackich uznana za polskiego Jeffreya Archera. Jest autorką ciekawą świata i ludzi, chętnie wykorzystującą historie z życia wzięte (jak w przypadku powieści „Tylko kochanka”), które zmienia w fabularne historie, umiejętnie posługując się schematami prozy gatunkowej (romansu, kryminału czy sensacji).

Tylko kochanka - audiobook od Hanna Cygler możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć