ebook Wrócę po ciebie
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 4250) Ilość stron (szacowana): 400

Wrócę po ciebie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.19
Audiobook - najniższa cena: 23.90
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
29.19 zł Lub 26.27 zł
36.00 zł
36.00 zł Lub 32.40 zł
36.00 zł
29.19 zł
29.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Czy miłość może pokonać śmierć?

Współczesna bajka o tym, jak naprawić krzywdy, które człowiek uczynił sobie i innym.

Ethan jest znanym psychoterapeutą, człowiekiem sukcesu. Bogaty i szczęśliwy, dla kariery poświęcił życie rodzinne i miłość. Pewnego ranka budzi się na swoim jachcie u boku nieznajomej piękności. Nie pamięta wydarzeń poprzedniego wieczoru. To dopiero początek serii zaskakujących wydarzeń.

W gabinecie czeka na niego przestraszona nastolatka, niezapowiedziana pacjentka. Chwila nieuwagi i dziewczynka popełnia samobójstwo, strzelając sobie w głowę. Tajemniczy taksówkarz zabiera Ethana na uroczystość ślubną kobiety, którą kochał i porzucił przed kilkoma laty.

Ethan zdaje sobie sprawę, że nadal darzy ją uczuciem, ale jest już za późno, by cokolwiek zmienić. Opuszcza przyjęcie, zostaje napadnięty i trafia do szpitala. Tam, w szpitalnym pokoju, ginie od kul mordercy. Ostatkiem świadomości wspomina ukochaną.

Następnego dnia budzi się na jachcie u boku pięknej rudowłosej kobiety. I znowu jest 31 października. Czy los daje mu drugą szansę? Czy dowie się, kto pragnął jego śmierci? Czy odzyska Céline? Ma dwanaście godzin, by coś zmienić...

Wrócę po ciebie od Guillaume Musso możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Biegu niektórych rzeczy nie da się zatrzymać! To, co ma nastąpić, następuje, bez względu na to, co robimy, aby tego uniknąć.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć