ebook Sześć grobów do Monachium
3.29 / 5.00 (liczba ocen: 1589)

Sześć grobów do Monachium
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 20.77
wciąż za drogo?
24.65 złpremium: 15.90 zł Lub 15.90 zł
20.77 zł Lub 18.69 zł
-20% 20.94 zł 20% rabatu
26.50 zł
26.50 zł Lub 23.85 zł
21.08 zł
21.20 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Thriller szpiegowski z akcją osadzoną w powojennej Europie. Mroczny wgląd w ludzką duszę zawładniętą przymusem dokonania zemsty. Powieść autora niezapomnianego „Ojca chrzestnego”, książki należącej do kanonu gatunku i uznawanej za najlepszy literacki portret sycylijskiej mafii.

Ostatnie dni II wojny światowej. Młody amerykański żołnierz trafia w ręce nazistów. W monachijskim Pałacu Sprawiedliwości rozpoczyna się i kończy okrutne przesłuchanie. Skatowany, znajdujący się na granicy śmierci, kapitan Mike Rogan zdradza plany aliantów. Jeszcze tylko kilka minut bezlitosnych drwin i naziści pozostawią mężczyznę na pewną śmierć. Claus von Osteen precyzyjnie wymierza Lugera i oddaje ostatni strzał. Gniew i nienawiść pozwalają Michaelowi przeżyć. Mężczyzna poprzysięga krwawą zemstę i nie spocznie, póki nie zabije swoich dręczycieli.
Mroczny, pełen okrucieństwa i niezwykle plastyczny thriller, który stawia ważkie pytanie: jak daleko można się posunąć, wymierzając sprawiedliwość?

Sześć grobów do Monachium od Mario Puzo możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć