Wars i Sawa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 2.74 / 5.00
liczba ocen: 33
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 21.24 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.23 zł
24.19 zł
29.50 zł
Pozostałe księgarnie
-21% 21.24 zł
23.88 zł
24.49 zł
26.55 zł
26.55 zł
28.03 zł
29.50 zł
29.50 zł
Opis:

Czy są takie dni, kiedy nie masz ochoty użerać się z praktykującym okultyzm sąsiadem? Masz dość duchów, hałasujących w piwnicy bloku, lub magicznej klątwy martwego akumulatora na osiedlowym parkingu? Masz kłopot z żywiołakiem ziemi w metrze? Żona cię zdradza i czci pogańskie demony? A może twój sklep osiedlowy jest nawiedzony? Pomożemy, tanio i dyskretnie. Wars I Sawa, niestandardowe usługi detektywistyczne.

Kompleksowy przewodnik po współczesnej Warszawie. Dzięki tej lekturze w przystępny sposób dowiesz się gdzie w stolicy czają się biesy, gdzie jadają plugawe kulty, gdzie czatują okultystyczne fankluby i gdzie w mordę nie dostać. Pozycja obowiązkowa.

Zbigniew „Nominum” Szatkowski, klawiszowiec Votum

"Warsa i Sawę" przeczytałem z dużym zainteresowaniem. Pomysł jest bardzo ciekawy - świetnie, że ktoś zabrał się w ten sposób za tworzenie nowego, fantastycznego folkloru dla Warszawy. Miłośnikom fantastyki o wartkiej akcji książka na pewno się spodoba. Wielkim atutem autora jest też lekkie, niewymuszone poczucie humoru i znajomość topografii Warszawy.

Rafał Bielski, redaktor naczelny miesięcznika "Skarpa Warszawska"

Adam Podlewski - gawędziarz konwentowy, historyk, laureat kilku konkursów literackich, m.in. Falkon, Brwikon. Autor opowiadań publikowanych w kilku antologiach i czasopismach oraz kryminału historycznego "Honor i Zbrodnia". Współzałożyciel Warszawskiego Towarzystwa Fantastycznego "Wykrot". Redaktor naczelny "Fantomu: Fantastycznego Dwumiesięcznika"

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Pomysły niezłe, ale - niestety - autor musi popracować jeszcze nad językiem. Naprawdę mocno popracować.

Warto zerknąć