ebook Lepiej, byś tam umarł
3.56 / 5.00 (liczba ocen: 52)

Lepiej, byś tam umarł
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.60
wciąż za drogo?
21.60 zł Lub 19.44 zł
30.59 zł Lub 27.53 zł
35.99 zł
25.91 zł
30.59 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Mamed Khalidov – wojownik, muzułmanin, imigrant, dumny mężczyzna, wrażliwy mąż i ojciec… Oto fascynujący portret jednego z najbardziej znanych zawodników mieszanych sztuk walki (MMA). Ze sławnym polskim sportowcem pochodzenia czeczeńskiego rozmawia Szczepan Twardoch, autor słynnej „Morfiny” i znakomitego „Króla”.

W 1997 roku przyjechał z Czeczenii do Polski i został. Jako niekwestionowany mistrz wagi średniej mieszanych sztuk walki MMA reprezentuje Polskę na największych arenach. Ale miłość do kraju, w którym zdecydował się osiąść i założyć rodzinę, jest miłością trudną. W szczerej rozmowie ze Szczepanem Twardochem, pisarzem zafascynowanym światem męskich sportów, Mamed Khalidov – niezłomny wojownik, imigrant i muzułmanin – opowiada o swoim życiu, w którym walka toczy się niemal bez przerwy.

Mamed Khalidov trenował sztuki walki już we wczesnej młodości. Wrodzony talent sprawił, że szybko zaczął odnosić sukcesy. Dotychczas zdobył w MMA tytuły Międzynarodowego Mistrza Polski w kategoriach do 85 i 90 kg.

„Lepiej, byś tam umarł” to opowieść o poczuciu tożsamości i walce o lepszą przyszłość, która toczy się nie tylko w błysku fleszy, ale także w codziennym życiu.

Lepiej, byś tam umarł od Mamed Khalidov, Szczepan Twardoch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć