ebook Ponieważ Cię kocham
3.84 / 5.00 (liczba ocen: 1614)

Ponieważ Cię kocham
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 16.90
Audiobook - najniższa cena: 32.25
wciąż za drogo?
31.62 złpremium: 17.00 zł Lub 17.00 zł
19.90 zł
24.82 zł
27.20 zł Lub 24.48 zł
34.00 zł
16.90 zł
25.79 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (10)
Inne proponowane

Czy można zrozumieć przeznaczenie? Czy można przed nim uciec? W Orange County na południu Los Angeles, wskutek nieuwagi opiekunki, znika bez śladu pięcioletnia Layla. Załamani tragedią rodzice: szanowany psycholog i znakomita skrzypaczka, obwiniają się wzajemnie i rozstają. Mark dosłownie ląduje na ulicy, jego żona zaś rzuca się w wir pracy. Pięć lat później ścieżki obojga znowu się krzyżują. Mark ratuje życie wracającej po koncercie do domu żonie, zaatakowanej przez szaleńca z nożem. Niedługo potem Layla pojawia się dokładnie w tym samym miejscu, w którym zniknęła. Co działo się z dziewczynką przez pięć lat? Niezwykły powrót córki to nie jedyna niespodzianka, jaką los zgotował bohaterom...

Ponieważ Cię kocham od Guillaume Musso możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Od czego zależy szczęśliwe spotkanie dwóch zakochanych? Od drobiazgu: sekunda, uścisk ręki, łut szczęścia, wszystko to wisi na cienkiej nitce.
Wybaczyć nie znaczy zapomnieć ani usprawiedliwić, ani też odpuścić winę.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć