ebook Idealny stan
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 10043) Ilość stron (szacowana): 96

Idealny stan
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 8.16
Audiobook - najniższa cena: 11.45
14.88 złpremium: 9.60 zł Lub 9.60 zł
-5% 13.60 zł Lub 12.24 zł
16.00 zł
16.00 zł
16.00 zł Lub 14.40 zł
-43% 8.16 zł
14.56 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Bóg-Cesarz Kairominas jest panem wszystkiego, co go otacza. Pokonał wszystkich wrogów, zjednoczył cały świat pod swoimi rządami i opanował magię. Większość czasu zajmują mu potyczki z arcywrogiem, który wciąż próbuje najechać świat Kaia.

Dziś jednak jest inaczej. Dziś Kai musi się udać na randkę.

Zewnętrzne moce zmusiły go do spotkania z kimś, kto mu dorównuje – kobietą z innego świata, która osiągnęła równie wiele, co on. Co się stanie, kiedy najważniejszy mężczyzna na świecie zostanie zmuszony, by zjeść kolację z najważniejszą kobietą?

Idealny stan od Brandon Sanderson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Tym właśnie jest nasze życie, skomplikowaną symulacją rozrywkową.
Człowiek musiał doświadczać prawdziwego niebezpieczeństwa, by czerpać radość z sukcesów. Musiało istnieć ryzyko porażki, szansa śmierci.
Lektura tej książki nie zajmuje dużo czasu, co jest zarówno jej zaletą, jak i niestety wadą. Zaletą, ponieważ całkiem szybko możemy poznać całą historię, a wadą ze względu na to, że czytając „Idealny Stan” odnosi się wrażenie, że jest zwyczajnie za krótka. Zupełnie tak, jakby autor poskąpił opisów i przedstawił wszystko bardzo ogólnie, nie zagłębiając się za bardzo w naturę opisywanego świata. Z bólem serca muszę napisać, że w tym przypadku odebrałem to raczej negatywnie i było wiele momentów, w których aż chciałoby się przeczytać kilka zdań więcej, by lepiej poznać czym są owe Stany i jakie zasady nimi rządzą. Jednakże bez obaw! To nie tak, że opisów nie ma wcale, lecz jest ich, w mojej ocenie, po prostu za mało, a Sanderson przyzwyczaił mnie do tego, że w jego książkach możemy bardzo dobrze poznać dany świat, jego mechanikę oraz historię. Dlatego po lekturze „Idealnego stanu”, pozostaje lekkie poczucie niedosytu.

„Idealny stan” jest lekturą bardzo krótką, do przeczytania dosłownie w jeden wieczór. Korzysta ze znanych pomysłów, lecz Sanderson po raz kolejny pokazuje, że można z nich stworzyć coś ciekawego i zajmującego. Posiada pewne wady, ale ostatecznie nie przeszkadzają aż tak bardzo w lekturze. Polecam!

Ocena: 4/6
czytaj więcej
©Świat fantasy
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć