ebook Silver. Trzecia księga snów
3.85 / 5.00 (liczba ocen: 382)

Silver. Trzecia księga snów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.71
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
25.71 zł Lub 23.14 zł
29.77 zł Lub 26.79 zł
32.00 zł
32.00 zł
25.76 zł
26.33 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Wielki finał Trylogii Snów! Są na świecie ludzie, którzy mają dostęp do snów. Z marzeń sennych można się bardzo wiele dowiedzieć  - pogrzebać w świadomości i podświadomości. Można też popchnąć śniącego do czynów, których nigdy nie dopuściłby się na jawie... Główna bohaterka serii, Liv Silver, ma same kłopoty. Jej antagonista Arthur rośnie w siłę, blogerka Secrecy wie coraz więcej, a groźna Anabel znów pojawia się na sennych korytarzach. Liv musi połączyć siły z przyjaciółmi, żeby chronić siebie i bliskich przed niebezpieczeństwem, które czyha na jawie i we śnie.

Silver. Trzecia księga snów od Kerstin Gier możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Podłość nie jest kwestią wieku, lecz charakteru.
Nie ma problemów, są tylko wyzwania.
Drzewo łaknie spokoju, ale wiatr nie przestaje wiać.
Niektórzy ludzie uświadamiają sobie, czego chcą, dopiero wtedy, kiedy już nie mogą tego mieć.
Miłość nie jest tym, co człowiek spodziewa się otrzymać, lecz tym, co jest gotów dać.
Z marzeń sennych można dowiedzieć się bardzo wiele. Tego, czego chcemy się dowiedzieć, ale i tego, o czym wolelibyśmy nigdy nie wiedzieć. Można też popchnąć śniącego do czynów, których nigdy nie dopuściłby się na jawie, gdyż byłyby zbyt upokarzające, czy też okrutne. Strach pomyśleć, co mogłoby się zdarzyć, gdyby taka moc trafiła w niepowołane ręce. Niestety, to już się stało. Arthur posiada ten dar i z zawrotną prędkością rośnie w siłę. Mało tego, Secrecy wie coraz więcej, a Anabel po wyjściu ze szpitala psychiatrycznego, pojawia się na szkolnym korytarzu i przypomina grupie przyjaciół Liv, od czego to wszystko się zaczęło. Liv, Henry i Grayson muszą połączyć siły, żeby chronić swoich bliskich przed zagrożeniem, które złowrogo czyha w snach...

Czy uda się zapobiec totalnej katastrofie? Czy tożsamość Secrecy zostanie odkryta?

W tym tomie dzieje się jeszcze więcej niż w dwóch poprzednich razem wziętych. Tym razem autorka skupia się na dość powolnym, ale wcale nie nudnym, wyjaśnianiu i zakończeniu tym samym głównych wątków powieści. Wszystko to dzieje się w sposób tajemniczy i typowy dla rozwiązywania zagadek. Kartki przewraca się z przyjemnością i dużym zaciekawieniem. No i te zaskakujące zakończenie! Naprawdę nie tego się spodziewałam. Przyznaję też, że oczekiwałam od autorki trochę małych zmian, które może i nie zmieniłyby głównej historii, ale w granicach zdrowego rozsądku lekko w niej namieszały.

Silver. Trzecia księga snów to książka, którą czyta się jednym tchem. W poprzednich tomach autorka zostawiła swoich czytelników z tyloma niedopowiedzeniami i nieodkrytymi tajemnicami, że wszyscy chcą jak najszybciej dowiedzieć się o co tak naprawdę z tym chodzi, a już największą ze wszystkich tajemnic jest prawdziwa tożsamość Secrecy - blogerki, która widzi i wie wszystko, ale przede wszystkim nie cofnie się przed obsmarowaniem uczniów, czy nauczycieli na swoim blogu.

Ostatni tom wypadł dobrze. Ja jednak pozostaję wierną fanką tomu pierwszego. Żaden z kolejnych nie oddał tego magicznego, sennego klimatu na tyle dobrze, co właśnie tom pierwszy. W Silver. Trzecia księga snów autorka zaserwowała mi jednak coś całkowicie innego. Rozwiązywanie tajemnic i jeszcze więcej niebezpieczeństw niż dotychczas. No i świetnie!

Gorąco polecam tę trylogię szczególnie młodzieży. To idealne książki na wolne wieczory, świetne powieści na odstresowanie i oderwanie od rzeczywistości na kilka dobrych godzin.

Ocena: 4/6
czytaj więcej
©Książkomaniacy Recenzje
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć