Zakochany Kajtek
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena polecana: 7.88
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
7.88 zł
8.20 zł
8.50 zł
10.00 zł
10.00 zł
Pozostałe księgarnie
7.00 zł
8.00 zł
9.00 zł
9.00 zł
10.00 zł
Opis:

Kajtuś dorósł. Jego właściciel także. Może zatem pora na coś nowego? Szczególnie, że w okolicy pojawiła się całkiem miła pani z prześliczną sunią.  Czy Kajtek znajdzie ponownie swoje szczęście?  A może jego pan także znajdzie miłośc?

Zobacz, co zmieniło się w życiu pieska i jego właścicieli.

Recenzje blogerów
Pamiętacie Kajtka? Uroczego psiaka, którego Pan Tata znalazł w autobusie? Na pewno! Takich czarnych kulek się nie zapomina. Kajtek to uroczy psiak, który wprowadził wiele szczęścia w domu Kacpra i jego taty.

Cieszę się bardzo, że powstała kolejna część przygód tej rodziny. Minął rok od jej powiększenia. Szykują się kolejne urodziny Kacpra. Pan Tata Strażak ratuje kolejnego psiaka – Pusie. Ta suczka jednak ma właścicielkę, Panią Anię. Kobieta postanawia się odwdzięczyć. Przygotowuje tort i wraz z Pusią idą na przyjęcie. Czy to właśnie w Pusi zakocha się nasz ulubieniec? Może nie tylko jego dopadnie strzała Amora? Kto jeszcze pojawi się w życiu rodziny? Mogę was zapewnić, że zmian będzie dużo.

Tak samo jak przy poprzedniej części i w tej Monika Sawicka daje pole do popisów dzieciom. Jest dużo miejsc na rysunki np. „narysuj Kajtka", „narysuj Pusie i jej panią". Sporo tego. Na końcu jest również test, łączenie w pary, uzupełnianie tekstu. Tak samo jak przy „Kajtku Szczęściarzu". Jest też kilka miejsc na małe opowiadania. Dzieci w różnym wieku mogą rozwijać kreatywność. Według mnie takie rzeczy bardzo urozmaicają czytanie. Zadania mają różny poziom trudności. Na test mogą odpowiadać już trzy latki. Opowiadania są dla trochę starszych, 6-7 lat. Treść również jest dostosowana do dzieciaków w różnym wieku.

Pragnę zaznaczyć, że znajomość pierwszej części nie jest wymagana. Monika Sawicka co jakiś czas przypomina czytelnikowi najważniejsze fakty.

Podsumowując, książka jest pełna radości, miłości oraz szczekania. Dostosowana dla praktycznie każdego wieku. Dla chłopca i dziewczynki. To miła i sympatyczna historia o ludziach i zwierzętach. Nie da się ich nie lubić.
Jeżeli jeszcze nie znacie Kajtka to koniecznie musicie to zmienić. Na pewno go pokochacie.

Ocena: 6/6

©Lotta w świecie książek
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć