ebook Opowieści z Dzikich Pól
3.47 / 5.00 (liczba ocen: 343) Ilość stron (szacowana): 324

Opowieści z Dzikich Pól
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - polecana oferta: 23.56
Audiobook - najniższa cena: 20.94
wciąż za drogo?
26.44 złpremium: 17.06 zł Lub 17.06 zł
23.56 zł Lub 21.20 zł
28.43 zł
28.43 zł
28.43 zł Lub 25.59 zł
23.55 zł
25.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Dzikie Pola. Jacek Komuda sprawia, że ta odległa kraina staje się nam bliska i pożądana. Każdy, kto tam mieszka, choćby hultaj i zabijaka, zauroczy czytelnika. A niektórzy mogą rzucić prawdziwy urok i zanim się obejrzymy, podsunąć cyrograf do podpisu. Wiecznie będziem tęsknić za opowieścią o Dzikich Polach. Brzęk szabel, błysk zbroi, pojedynki, kurhany, szubienice… Horror po sarmacku Kresy Rzeczypospolitej - zabójczo piękne i piekielnie groźne. Szczególnie dla tych, co szablą robić nie umieją…Kto stamtąd, choćby hultaj i zabijaka, rozmiłuje w sobie Czytelnika. Bo gdzie indziej szukać tak wytrwałych kochanków i tak zaciekłych pojedynków?

Od ponad stu lat monopol na wiek XVII posiada Henryk Sienkiewicz. Autor „Trylogii” tak zawłaszczył umysły rodaków, że trudno wyobrazić sobie inny obraz sarmackiej Polski. Na tym większe uznanie zasługuje Jacek Komuda, starający się odkłamać Sienkiewiczowską wizję epoki. W dodatku w niezwykle atrakcyjnej formie. „Opowieści z Dzikich Pól” nie są bowiem zbiorem opowiadań przygodowych, ale horrorów. Sebastian Chosiński, Esensja

Opowieści z Dzikich Pól od Jacek Komuda możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Prawo polskie jest jak pajęczyna. Bąk się przebije, a na muchę wina.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć