ebook Operacja Talos
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 561) Ilość stron (szacowana): 359

Operacja Talos
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 28.31
wciąż za drogo?
36.27 złpremium: 23.40 zł Lub 23.40 zł
28.31 zł Lub 25.48 zł
33.30 zł
39.00 zł Lub 35.10 zł
27.95 zł
28.29 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Kolejna powieść Bogusława Wołoszańskiego oparta o realia drugiej wojny światowej.

Informator polskiego wywiadu, esesman ze straży najtajniejszego bloku obozu w Dachau, ginie pod kołami ciężarówki. Szefowie wywiadu w Warszawie nie mają wątpliwości, że byli na tropie czegoś wielkiego, i przypisują zbadanie sprawy jednemu ze swoich najlepszych agentów, ekscentrycznemu milionerowi Michałowi Sosnowitzowi. Odkrywając wierzchołek góry lodowej, polski agent zostaje wciągnięty w niebezpieczną grę wywiadów, którą z jednej strony prowadzi sam Heinrich Himmler, a z drugiej szef wywiadu brytyjskiego Stewart Menzies. Autor poprowadzi czytelnika przez kulisy zamachów na Adolfa Hitlera, walki o władzę w Trzeciej Rzeszy oraz niezgłębioną tajemnicę powojennych losów fortuny SS.

Intryga w książce jest znakomita i nieprzewidywalna. Czytelnik będzie zaskoczony zwrotami akcji, a odpowiedzi na wszystkie pytania pozna dopiero po przeczytaniu ostatniego rozdziału.

Operacja Talos od Bogusław Wołoszański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Postaci Bogusława Wołoszańskiego raczej nikomu przedstawiać nie trzeba. Wiadomo, że człowiek ten bardziej znany jest z programów telewizyjnych pt. Sensacje XX wieku. Nie wszyscy wiedzą, że Bogusław Wołoszański pisze także powieści z wątkami historycznymi.
  Jedną z takich powieści jest "Operacja Talos".
  Autor jako wybitny historyk potrafił w doskonały sposób zainteresować widza przedstawianymi faktami historycznymi. W swej książce fakty takie, w przystępny sposób łączy ze swoja wyobraźnią literacką, zapewniając czytelnikowi świetną rozrywkę.
  W "operacji Talos" znaleźć można mieszankę wątków szpiegowskich, kryminalnych a nawet miłosnych.
  Powieść napisana jest łatwym językiem i spodoba się zapewne nie tylko fanom wybitnego historyka.

Warto zerknąć