ebook Genialna przyjaciółka - audiobook
3.77 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2120)

Genialna przyjaciółka - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 25.20
Audiobook - najniższa cena: 27.70
wciąż za drogo?
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
ODKRYJZDROWIE#Bezpłatny Newsletter
27.90 złpremium: 18.00 zł Lub 18.00 zł
27.70 zł Lub 24.93 zł
30.00 zł
30.00 zł Lub 27.00 zł
Inne proponowane

Lila i Elena zawsze się wspierały. Nagle jedna z nich znika, zatarłszy ślady swego istnienia. Dlaczego tak postąpiła? Niepokojąca opowieść o przyjaźni i dążeniu do wyrwania się z beznadziei życia.

Sześćdziesięcioletnia Elena Greco dowiaduje się, że Lila, jej przyjaciółka z czasów dzieciństwa, zniknęła bez śladu. Elena przypuszcza, że przyjaciółka wprowadziła w życie swoje odwieczne pragnienie zniknięcia ze świata, w którym żyła, usunąwszy przedtem wszelkie ślady swego istnienia. Chcąc znaleźć wytłumaczenie dla tego gestu, Elena postanawia opowiedzieć niezwykłą historię ich przyjaźni. I tu rozpoczyna się podróż w przeszłość, która przeniesie czytelnika w lata pięćdziesiąte ubiegłego wieku, na przedmieścia Neapolu.

„Spośród wielu sposobów, do których uciekają się pisarze, by opowiedzieć świat, preferuję posługiwanie się narracją precyzyjną, jasną i uczciwą, która opisuje fakty z życia codziennego w sposób fascynujący” – fragment wywiadu z autorką

Genialna przyjaciółka - audiobook od Elena Ferrante możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć