ebook Triumf lisa Reinicke
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 1260) Ilość stron (szacowana): 448

Triumf lisa Reinicke
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.90
Audiobook - najniższa cena: 20.90
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
-30% 20.90 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
21.55 zł 20% rabatu
26.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Marzec, Anno Domini 1560. Śmiertelne sidła Uniknąć zabójców. Zmylić trop niczym lis, a potem wyśledzić, odnaleźć i zgładzić. Bo jeśli oni pierwsi odnajdą...Gdańsk. Port, jeden z największych w Europie. Marek, Hela, Staszek i Maksym. Nareszcie razem. Żyją, ale śmierć znowu zaplata na nich śmiertelne sidła. Wokół giną ludzie. Miejsca zbrodni znaczą wilcze ogony. I jest tylko jeden wspólny element łączący wszystkie zabójstwa. Marek. Gdzieś pośród kamieniczek i zaułków Gdańska ukrywa się szajka bezwzględnych morderców. Gdzieś tu, jak cierń w stopie tkwią śmiertelnie niebezpieczni intruzi z przyszłości. I jest jeszcze ktoś. Królewski justycjariusz, który by przejrzeć sekrety Hanzy nie cofnie się przed niczym.

Triumf lisa Reinicke od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ponoć ważniejsze od pieniędzy są chęci. To z ich nadmiaru lub ich braku wszystko inne wynika.
Jak trwoga, to do Boga, pomyślałem. Ale żeby tak co dzień żyć według przykazań, to już za trudne.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Cała seria godna polecenia ciężko opisać wrażenia poszczególnych tomów bez uchylania treści. Nie ma wyboru trzeba przeczytać samemu :)

  • Awatar

    Kolejny tom cyklu „Oko Jelenia” przedstawia kolejne zagadki, tajemnice i przygody. Akcja toczy się wartko, wątki przeplatają. Nie sposób oderwać się od lektury! Wilczy zabójcy tropiący i mordujący wszystkich , z którymi Marek miał kontakt. Staszek poznający coraz lepiej swoje dziedzictwo i zmuszany do radzenie sobie w miłości. Hela, której życie wisi na włosku a ludzie chcący się zemścić są tuż obok. I justycjariusz, człowiek uczciwy i żądny prawdy. Do czego jest zdolny, aby do niej dotrzeć?

Warto zerknąć