Triumf lisa Reinicke
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.56 / 5.00
liczba ocen: 3305
Ilość stron (szacowana): 448
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.37 zł
22.24 zł
27.12 zł
27.12 zł
Pozostałe księgarnie
27.12 zł
21.86 zł
22.51 zł
24.41 zł
24.41 zł
24.50 zł
27.12 zł
27.12 zł
Opis:

Marzec, Anno Domini 1560. Śmiertelne sidła Uniknąć zabójców. Zmylić trop niczym lis, a potem wyśledzić, odnaleźć i zgładzić. Bo jeśli oni pierwsi odnajdą...Gdańsk. Port, jeden z największych w Europie. Marek, Hela, Staszek i Maksym. Nareszcie razem. Żyją, ale śmierć znowu zaplata na nich śmiertelne sidła. Wokół giną ludzie. Miejsca zbrodni znaczą wilcze ogony. I jest tylko jeden wspólny element łączący wszystkie zabójstwa. Marek. Gdzieś pośród kamieniczek i zaułków Gdańska ukrywa się szajka bezwzględnych morderców. Gdzieś tu, jak cierń w stopie tkwią śmiertelnie niebezpieczni intruzi z przyszłości. I jest jeszcze ktoś. Królewski justycjariusz, który by przejrzeć sekrety Hanzy nie cofnie się przed niczym.

CYTATY:
Ponoć ważniejsze od pieniędzy są chęci. To z ich nadmiaru lub ich braku wszystko inne wynika.
Jak trwoga, to do Boga, pomyślałem. Ale żeby tak co dzień żyć według przykazań, to już za trudne.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Cała seria godna polecenia ciężko opisać wrażenia poszczególnych tomów bez uchylania treści. Nie ma wyboru trzeba przeczytać samemu :)

  • Awatar

    Kolejny tom cyklu „Oko Jelenia” przedstawia kolejne zagadki, tajemnice i przygody. Akcja toczy się wartko, wątki przeplatają. Nie sposób oderwać się od lektury! Wilczy zabójcy tropiący i mordujący wszystkich , z którymi Marek miał kontakt. Staszek poznający coraz lepiej swoje dziedzictwo i zmuszany do radzenie sobie w miłości. Hela, której życie wisi na włosku a ludzie chcący się zemścić są tuż obok. I justycjariusz, człowiek uczciwy i żądny prawdy. Do czego jest zdolny, aby do niej dotrzeć?

Inne proponowane
Warto zerknąć