ebook Pan Wilków
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 4914) Ilość stron (szacowana): 408

Pan Wilków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.55
Audiobook - najniższa cena: 21.83
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
21.55 zł 20% rabatu
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
-5% 22.15 zł
26.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Styczeń Anno Domini 1560. Nadzieja? Po dramatycznej ucieczce z Bergen Marek i Hela docierają do Polski. Oto rozbitkowie z innych epok osiągnęli upragniony brzeg. Niestety, ich szlak znaczą kolejne trupy, a nad ich głowami zawisło jeszcze jedno śmiertelne zagrożenie. Czym powita ich Ojczyzna? Co czeka ich w Gdańsku, jednym z najważniejszych miast Hanzy? Jaką pajęczynę snują wokół sprytni kupcy? W Szwecji też nie dzieje się dobrze. Pustkowia kraju Dalarana skrywają złowrogą tajemnicę. Przewrotny los stawia na szachownicy zarówno nowe jak i dawno nie widziane pionki. Nieświadom niebezpieczeństwa kozak Maksym, z wierną szablą u pasa, podąża ku swemu przeznaczeniu...

Pan Wilków od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Cała seria godna polecenia ciężko opisać wrażenia poszczególnych tomów bez uchylania treści. Nie ma wyboru trzeba przeczytać samemu :)

  • Awatar

    Książkę czyta się z ciągłym zainteresowaniem, a kartki same się przewracają podczas czytania, wciąga bardzo. Genialne zabawy z czasem, porównania i odnośniki do czasów współczesnych rozbawiają do łez, a opisy ówczesnych czasów pobudzają wyobraźnię. Lektura dla każdego, naprawdę warto, akcja wartka, nie ma sztucznego zwalniania wydarzeń, miło i przyjemnie się czyta.

Warto zerknąć