ebook Pan Wilków
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 4799) Ilość stron (szacowana): 408

Pan Wilków
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.34
Audiobook - najniższa cena: 25.93
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
25.34 zł Lub 22.81 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
25.44 zł
26.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Styczeń Anno Domini 1560. Nadzieja? Po dramatycznej ucieczce z Bergen Marek i Hela docierają do Polski. Oto rozbitkowie z innych epok osiągnęli upragniony brzeg. Niestety, ich szlak znaczą kolejne trupy, a nad ich głowami zawisło jeszcze jedno śmiertelne zagrożenie. Czym powita ich Ojczyzna? Co czeka ich w Gdańsku, jednym z najważniejszych miast Hanzy? Jaką pajęczynę snują wokół sprytni kupcy? W Szwecji też nie dzieje się dobrze. Pustkowia kraju Dalarana skrywają złowrogą tajemnicę. Przewrotny los stawia na szachownicy zarówno nowe jak i dawno nie widziane pionki. Nieświadom niebezpieczeństwa kozak Maksym, z wierną szablą u pasa, podąża ku swemu przeznaczeniu...

Pan Wilków od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Cała seria godna polecenia ciężko opisać wrażenia poszczególnych tomów bez uchylania treści. Nie ma wyboru trzeba przeczytać samemu :)

  • Awatar

    Książkę czyta się z ciągłym zainteresowaniem, a kartki same się przewracają podczas czytania, wciąga bardzo. Genialne zabawy z czasem, porównania i odnośniki do czasów współczesnych rozbawiają do łez, a opisy ówczesnych czasów pobudzają wyobraźnię. Lektura dla każdego, naprawdę warto, akcja wartka, nie ma sztucznego zwalniania wydarzeń, miło i przyjemnie się czyta.

Warto zerknąć