ebook Droga do Nidaros
3.62 / 5.00 (liczba ocen: 2514) Ilość stron (szacowana): 408

Droga do Nidaros
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.39
Audiobook - najniższa cena: 21.57
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
25.39 zł Lub 22.85 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
25.44 zł
26.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Cykl "Oko Jelenia" to fabuła niczym z filmów Quentina Tarantino - zdarzyć się może absolutnie wszystko. A jeśli w pewnym momencie pomyślicie sobie "nie, to się nie może wydarzyć" - na pewno wydarzy się już kilkanaście stron później.Nasz współczesny świat czeka zagłada, która przychodzi z kosmosu. Nie prosiliśmy się o to, nie zapracowaliśmy na swój koniec - po prostu Ziemia znalazła się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. I kiedy już myślicie, że Pilipiuk wysyła was w kosmos, by z podniesionym czołem, hymn z cicha śpiewając ratować nasz piękny świat - pojawia się... wehikuł czasu. Nie, nie po to by uniknąć zagłady. Nie oczekujcie prostych ścieżek - w "Oku Jelenia" jeżeli coś jest przewidywalne oznacza to, że na pewno skończy się pułapką.Pilipiuk przewrotnie rzuca swoich bohaterów w realia XVI-wiecznej Europy Północnej, kraje i miasta stowarzyszone pod sztandarem wszechmocnej Hanzy.Grupkę rozbitków z różnych epok, których jednoczy jedna myśl - przetrwanie. Muszą stawić czoła brutalności czasów, spiskom tajnych organizacji zaintrygowanych ich dziwacznością oraz ciągłą śmiertelną grę w kotka i myszkę z siłami, które zgotowały im ten los.Ale to nie wszystko - w "Oku Jelenia" objawia się niesamowity talent Andrzeja Pilipiuka do snucia opowieści. W galopującą fabułę wplata on ciekawostki z życia epoki, odmalowuje obrazy codziennego życia, aluzjami sypie jak z rękawa. Trudno o lepszą ucieczkę od rzeczywistości.

Droga do Nidaros od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Dobre uczynki przynoszą niekiedy zaiste zdumiewające owoce.
Problem nierozwiązany trzeba podzielić na mniejsze kawałki i rozpracować po fragmencie
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Cała seria godna polecenia ciężko opisać wrażenia poszczególnych tomów bez uchylania treści. Nie ma wyboru trzeba przeczytać samemu :)

  • Awatar

    Niestety nie wciągnęła mnie w takim stopniu jak się spodziewałam. I nie wiem co jest nie tak :(. Bo niby fabuła pomysłowa, bohaterowie sympatyczni a całość jakoś nudzi. Może jeszcze kiedyś sięgnę po dalszy ciąg ... ale nieprędko.

  • Awatar

    Bardzo wciągająca fabuła, napisana przyjemnym językiem. Fajny, nowy (przynajmniej dla mnie) pomysł, ciekawi bohaterowie. Całą serię przeczytałam w tydzień, wracałam do książki w każdym możliwym momencie. "Oko Jelenia" jest naprawdę niesamowite!

Warto zerknąć