ebook Drewniana Twierdza
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 5118) Ilość stron (szacowana): 392

Drewniana Twierdza
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.94
Audiobook - najniższa cena: 21.17
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
24.94 zł Lub 22.45 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
25.44 zł
26.05 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Przeczytasz szybciej niż myślisz. Ucieczka do przeszłości to największa próba charakteru dla Marka, Staszka i Heleny. W XVI-wiecznej Norwegi krzyżują się drogi i interesy istot z różnych czasów, stron świata i wszechświata. Śmiertelne niebezpieczeństwo to dzień powszedni. Zawsze pod górę. A potem w bagno. Ale wciąż pachnie, nadzieją wolnością, przygodą i wędrówką. Nie czytaj jeśli masz coś pilnego. Bo nie odłożysz szaleńczej misji. Nie porzucisz zacnej kompanii, w której ludziom honoru tak blisko do typów spod ciemnej gwiazdy, co i ratować, i torturować potrafią. Przez „Oko Jelenia” spojrzysz na świat z perspektywy tych co przed nami i tych, którzy właśnie… nadchodzą.

Drewniana Twierdza od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Mury to tylko symbol [...]. Prawdziwą twierdzę buduje się z serc i umysłów. Z siły ducha i umiłowania wolności.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Cała seria godna polecenia ciężko opisać wrażenia poszczególnych tomów bez uchylania treści. Nie ma wyboru trzeba przeczytać samemu :)

  • Awatar

    Uwielbiam świat który pokazuje w swojej książce Andrzej Pilipiuk, można poczuć się XVI wiek i uświadomić sobie jak niewiele się zmieniło mimo takiego "rozwoju" cywilizacji. Książka daje do myślenia.

Warto zerknąć