ebook Ofiara losu
3.7 / 5.00 (liczba ocen: 10341) Ilość stron (szacowana): 448

Ofiara losu
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.09
Audiobook - najniższa cena: 23.09
29.99 złpremium: 17.99 zł Lub 17.99 zł
-23% 23.09 zł Lub 20.78 zł
29.99 zł
29.99 zł Lub 26.99 zł
23.98 zł
24.98 zł
25.19 zł
25.49 zł
26.99 zł
27.00 zł
29.99 zł
29.99 zł
Inne proponowane

Policja w Tanumshede bada wypadek samochodowy. To, co wygląda na tragiczne zdarzenie bez śladów niecnych intencji, okazuje się czymś całkowicie innym. Kiedy dochodzi do kolejnego, równie tajemniczego zdarzenia, pojawia się hipoteza - a jeśli ofiary obu wypadków zamordowano? Policja w Tanumshede ma pełne ręce roboty, tym bardziej, że w mieście kręcony jest telewizyjny reality show. Obecność kamer podsyca konflikt między „gwiazdami” i miejscową społecznością. Czy zabójca kryje się w małej grupie głodnych mediów ludzi współpracujących z programem? Patrik Hedström ma problem z tą sprawą. Jednocześnie zajęty jest przygotowaniami do zbliżającego się ślubu z Ericą. Czas i wysiłek poświęcony na planowanie tego wydarzenia przeradza się we frustrację i stres. Napięcie jest tym większe, że u Patrika i Eriki mieszka jej siostra Anna z dziećmi. Niełatwo jest poradzić sobie z drobnymi kompromisami codziennego życia i ściganiem zabójcy, co widać szczególnie wyraźnie, kiedy Erica zaczyna podejrzewać, że Anna interesuje się całkowicie nieoczekiwanie jedną z osób z kręgu jej przyjaciół...

Ofiara losu (czwarta część sagi) stała się, podobnie jak poprzednie książki tego cyklu, podstawą do nakręcenia kolejnych odcinków telewizyjnego serialu, nadawanego przez szwedzką telewizję publiczną.

Do tej pory w serii ukazały się:
Księżniczka z lodu
Kaznodzieja
Kamieniarz

Ofiara losu od Camilla Läckberg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Po co ludziom dzieci, jeśli nie mają dla nich czasu?
Nie można komuś zniszczyć życia, a samemu żyć dalej, jak gdyby nigdy nic.
Tylko prawdziwy mężczyzna potrafi docenić żonę, która go wyprzedziła w karierze zawodowej.
Trudniej zachować dystans do wydarzeń, w których samemu bierze się udział.
Czasem los prowadzi nas bardzo dziwnymi ścieżkami.
Przeczytał gdzieś, że gdy rodzi się dziecko, rodzice przez resztę życia czują się tak, jakby im przystawiono pistolet do skroni. Wiele w tym prawdy. W głowie bez przerwy czai się lęk przed wszechobecnymi zagrożeniami.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nie. To chyba najsłabsza pozycja autorki - bohaterowie są nieprawdopodobnie naiwni i przesłodzeni, ciągle tylko zastanawiają się co czują inni i oni sami. Romans na romansie. Intryga też nie wciąga. Nie polecam.

  • Awatar

    Intryga jest wciągająca, dużo niedomówień i tajemnic, dopiero na samym końcu wszystko zaczyna mieć sens, łączyć się w jakiś sposób. Poza tym zauważyłam, że autorka zastosowała pewien wybieg, który wręcz zmusza czytelnika do sięgnięcia po kolejne pozycje. W każdej książce rozgrywa się inne śledztwo, ale tło jest ciągłe. Powtarzają się bohaterowie i w ciągu całej sagi śledzimy ich losy. Kończąc jedną książkę Läckberg co prawda zakańcza śledztwo i wszystko wyjaśnia, ale... rozpoczyna jakiś tajemniczy wątek w życiu swoich bohaterów. A to ktoś znajdzie coś tajemniczego na strychu, a to odbierze ważny telefon... Po prostu nie sposób nie sięgnąć po kolejny tom, bo ciekawość zżera co będzie dalej. Robi to bardzo, bardzo skutecznie.

Warto zerknąć