Spokój ducha. Co zyskujemy z wiekiem - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena od: 23.54
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 23.54 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
23.54 zł
25.42 zł
29.90 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
29.90 zł
26.91 zł
32.90 zł
Opis:

Wielki bestseller – 400 000 egzemplarzy sprzedanych w samych Niemczech! Ciepła i mądra książka dla wszystkich, którzy pragną żyć pięknie, dobrze i uważnie. Jej autorem jest berliński filozof sztuki życia, który nie tylko głosi pochwałę wewnętrznego spokoju, ale sam wprowadza własne rady w czyn, aby pokazać, jak można osiągnąć upragnioną pogodę ducha.

Gelassenheit (dystans, luz) to podejście do życia, które możemy wypracować na każdym jego etapie, a szczególnie gdy wkraczamy w smugę cienia. Wilhelm Schmid, berliński filozof sztuki życia, nie tylko głosi pochwałę wewnętrznego spokoju, ale sam wprowadza własne rady w życie, aby pokazać, jak można osiągnąć upragnioną Gelassenheit. Ciepła i mądra lektura dla wszystkich, którzy pragną żyć pięknie, dobrze i uważnie.

„[Schmid] pisze jasno i jednoznacznie, nigdy nie uciekając w banalność lub rozwlekłe, pełne pewników dygresje. Filozofia odzyskuje tu swoje pierwotne znaczenie […]” – Thomas Gross, „Frankfurter Allgemeine Zeitung”

„Emocjonalny elementarz, który zachęca, by się zatrzymać – nie tylko dla seniorów” – Urs Rauber, „Neue Zürcher Zeitung am Sonntag”

O Autorze:
Wilhem Schmid (ur. 1953) – niemiecki filozof, specjalizujący się w zagadnieniach filozofii życia. Studiował na Freie Universität w Berlinie, na Sorbonie i na Uniwersytecie w Tybindze. Wykłada filozofię na Uniwersytecie w Erfurcie. Za swoją pracę filozoficzną w zakresie sztuki życia otrzymał w 2012 r. niemiecką nagrodę Meckatzer-Philosophiepreis, a w 2013 r. szwajcarską Égner-Preis. Jego książki ukazały się w łącznym nakładzie miliona egzemplarzy i zostały przetłumaczone na język włoski, hiszpański, kataloński, francuski, angielski, łotewski, estoński, fiński, duński, norweski, serbski, turecki, koreański, chiński i niderlandzki.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć