Rzeźnik
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.90 / 5.00
liczba ocen: 1205
Ilość stron (szacowana): 320
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
28.90 zł
22.76 zł
23.70 zł
24.57 zł
28.90 zł
Pozostałe księgarnie
23.07 zł
23.12 zł
23.99 zł
24.57 zł
25.14 zł
26.01 zł
26.01 zł
26.01 zł
26.50 zł
28.90 zł
28.91 zł
28.91 zł
Opis:

Zabita rodzina, umierający seryjny morderca i zaginione dziecko. Detektyw Max Wolfe ściga bezlitosnego zabójcę, który przemierza Londyn w poszukiwaniu schronienia.

DRUGI TOM TRYLOGII Z DETEKTYWEM MAXEM WOLFE’EM. WYŚMIENITY I ZASKAKUJĄCO OKRUTNY KRYMINAŁ AUTORA „KRWAWEJ WYLICZANKI”

W Nowy Rok w północnym Londynie na jednym ze strzeżonych osiedli zostają znalezione zwłoki zamożnej rodziny. Bestialsko zamordowani zostali wszyscy jej członkowie z wyjątkiem najmłodszego dziecka, które zniknęło. Narzędzie zbrodni – pistolet do ogłuszania bydła przed ubojem – prowadzi Wolfe’a do zakurzonej sali Muzeum Zbrodni Scotland Yardu. Wydaje się, że mordercą musi być człowiek, którego przed trzydziestu laty policja nazwała Rzeźnikiem. Ale Rzeźnik odsiedział już swoje w więzieniu, a dziś jest stary i umierający. Czy to możliwe, by znów zaczął zabijać? Czy morderstwo tej niewinnej rodziny było bezmyślną masakrą ze strony szalonego psychopaty, groteskowym hołdem naśladowcy dla swego mistrza czy próbą wrobienia w morderstwo umierającego mężczyzny? Max wie, że jak najszybciej musi odnaleźć zaginione dziecko i powstrzymać mordercę, zanim ten zniszczy życie kolejnej niewinnej rodzinie lub zapuka do jego własnych drzwi.

Okazuje się, że nawet z pozoru najszczęśliwsze rodziny potrafią skrywać mroczne sekrety, za które ktoś jest gotów zabić…

„Napisana zarazem z niesamowitą prostotą i wnikliwością. Ta powieść odpowiada na pytanie, dlaczego Tony Parsons znajduje się w gronie najlepszych brytyjskich autorów kryminałów”

Geoffrey Wansell, „Daily Mail”

CYTATY:
Zbrodnie rozbrzmiewają echem przez całe lata i życie. Rzadko morderstwo niszczy tylko jedno życie.
Świat jest rynsztokiem wypełnionym tym, czego chcą ludzie.
Sława przychodzi i odchodzi. Niesława pozostaje na zawsze.
Ludzie na tym świecie zawsze będą próbowali cię zranić. Nie pozwól im na to. Nigdy nie pozwól im cię ranić.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć