W ciemnym, mrocznym lesie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.64 / 5.00
liczba ocen: 57971
Ilość stron (szacowana): 376
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.90 zł
25.30 zł
26.16 zł
26.48 zł
31.89 zł
Pozostałe księgarnie
25.50 zł
25.52 zł
25.52 zł
26.48 zł
27.12 zł
28.71 zł
28.71 zł
29.00 zł
29.67 zł
31.89 zł
31.90 zł
31.90 zł
Opis:

Bestseller New York Timesa. Nora jest autorką kryminałów, która niechętnie opuszcza swoje londyńskie mieszkanko. Gdy nieoczekiwanie otrzymuje zaproszenie na wieczór panieński przyjaciółki, z którą nie miała kontaktu od dziesięciu lat, z oporami godzi się na spędzenie weekendu na wsi. Tam jednak wpada w szpony przeszłości, przed którą próbowała uciec przez ostatnią dekadę. Uwięziona na odludziu, w złowieszczym szklanym domu, osaczonym przez upiorną widownię mrocznego lasu, trafia w sam środek śmiertelnie niebezpiecznej intrygi. Wstrząsające wydarzenia sprawią, że będzie musiała stawić czoło nie tylko mordercy, ale i własnej przeszłości.   W ciemnym, mrocznym lesie to elektryzujący, trzymający w napięciu thriller psychologiczny, przez krytyków wymieniany jednym tchem z takimi bestsellerami, jak Zaginiona dziewczyna Gillian Flynn czy Dziewczyna z pociągu Pauli Hawkins.  Kto przynosi naładowany pistolet na wieczór panieński? Wyjątkowa książka, w stylu powieści Gillian Flynn! O Magazine Ruth Ware napisał ekscytującą, niesamowitą książkę, która na długo zapadnie w pamięci czytelników. Peter Straub, autor bestsellerów z list New York Timesa  Toksyczne przyjaźnie, dom na odludziu i mroczny, zasypany śniegiem las Ucieleśnienie najgorszego koszmaru i znakomita recepta na pełną napięcia, przerażającą powieść.  Clare Mackintosh, autorka książki Pozwolę ci odejść Ruth Ware dorastała w Sussex, na południowym wybrzeżu Anglii. Po ukończeniu studiów na uniwersytecie w Manchesterze przeprowadziła się do Paryża, po czym osiadła na stałe w północnej części Londynu, gdzie mieszka z mężem i dwójką dzieci. Pracowała jako kelnerka, księgarka, nauczycielka języka angielskiego oraz rzeczniczka prasowa. W ciemnym, mrocznym lesie to jej debiutancka powieść trafiła na listy bestsellerów New York Timesa oraz Sunday Timesa i była nominowana do wielu nagród literackich.

CYTATY:
Zawsze myślałam, że bycie samowystarczalną to powód do dumy. Teraz zdaję sobie sprawę, że to jednocześnie swego rodzaju słabość.
Ludzka pamięć jest zawodna. Mózg dopowiada sobie historie. Uzupełnia luki fantazjami, po czym zaszczepia te fantazje we wspomnieniach.
Kiedy człowiek jest młody, nie dostrzega odcieni szarości. Coś może być tylko dobre albo tylko złe, słuszne albo niesłuszne.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć