ebook Tajemnica zamku
3.59 / 5.00 (liczba ocen: 593)

Tajemnica zamku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.27
Audiobook - najniższa cena: 21.27
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
25.53 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
-8% 21.27 zł
22.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Lekka i wciągająca opowieść z tajemnicą w tle. Na zamku Cantendorf w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek. Czy winny jest tajemniczy właściciel posiadłości, jego kochanka, budząca lęk wiedźma, a może gospodyni sprawująca władzę na zamku? Hrabia pragnie dziedzica, więc wśród młodych panien spore poruszenie. Strach o życie miesza się z ochotą na wielki majątek. Rodzina Kate Milton stoi na progu bankructwa. Aby uratować sytuację, jej rodzice opracowują ryzykowny plan. Tymczasem wśród tej zawieruchy niespodzianie rodzi się prawdziwa miłość. Czy uda się ocalić to uczucie? Jaką cenę przyjdzie za nie zapłacić? To powieść o sile kobiecej więzi, o zasadach, które przetrwały stulecia i wciąż są aktualne.

Tajemnica zamku od Krystyna Mirek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie nie jest proste jak szpicruta, częściej wije się w zakolach. Przykładanie do każdego przypadku tej samej normy nie zawsze szczęśliwie się kończy.
Pogarda w sercu jest blokadą dla szczęścia tak skuteczną, że pokonuje nawet największych twardzieli i wytrawnych strategów.
Ból bywa zbawienny. Ostrzega, daje siłę. Przyzwyczajaj się. Nie padniesz potem z powodu pierwszej trudności na drodze.
Szansa często przechodzi obok ludzi, ale oni jej nie widzą. Są zwykle ślepi, jakby uśpieni. Jakby ich tak naprawdę nie było. Tylko puste ciała, bez prawdziwej żywej istoty w środku. Żyją jak nakręceni. Myślą o tym, co było, martwią się o przyszłość, stracili łączność z własnym sercem. Szansa bardzo często przechodzi obok nich niezauważona.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć