Za wszystkie błędy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.28 / 5.00
liczba ocen: 82
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
30.00 zł
23.63 zł
24.60 zł
30.00 zł
30.00 zł
Pozostałe księgarnie
24.00 zł
24.29 zł
25.50 zł
26.10 zł
27.00 zł
27.00 zł
27.00 zł
30.00 zł
30.00 zł
Opis:

Autorka powieści erotycznych Widzę cię, Słyszę cię i Pragnę ciępowraca z nową zmysłową historią

Linda to trzydziestotrzyletnia dekoratorka wnętrz ze sporym bagażem romansowych doświadczeń. Doskonale wie, że jej wady – pożądliwość, gniew, lenistwo i łakomstwo – są jej siłą. A kiedy czegoś pragnie, musi to zdobyć i nie prosi o pozwolenie. Wielu już próbowało ją zmienić, naprawić liczne niedoskonałości, ale jak dotąd nikomu się to nie udało.

Jedyną osobą, która naprawdę ją rozumie, jest jej przyjaciel Alessandro, fotoreporter. Gdyby miał ją sfotografować, zrobiłby zdjęcie nieco poruszone i piękne i zatytułował je „Siedem grzechów głównych”.

Być może właśnie w naturze Lindy leży przyczyna, dla której nie odnalazła jeszcze miłości. Czy zmieni się to za sprawą Tommasa Belli, chłodnego i opanowanego mężczyzny, który zleca jej urządzenie jego willi?

„Ta historia powstała, by czytelnik mógł marzyć. Od pierwszej strony otrzymuje więc to, czego szukał: prostą narrację, miłość, piękną scenerię, nieco erotyki, przygodę i oczywiście szczęśliwe zakończenie”. Corriere del Veneto

„Po międzynarodowym sukcesie trylogii Irene Cao, autorka powraca z nową erotyczną powieścią, by przypomnieć nam, że daremna jest walka z pożądaniem”. Messaggero Veneto

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć