Krucze pierścienie. Evna - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.90 zł
27.92 zł
28.95 zł
34.90 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
34.90 zł
Opis:

Znakomity finał sagi fantasy „Krucze pierścienie”, osadzonej na staronordyckim gruncie. Wyobraź sobie, że jesteś ikoną siejącego postrach ludu. Symbolem, który go skupia wokół nienawiści i żądzy zemsty. Że jesteś córką martwo urodzonego wodza na wygnaniu, a twój los wyznacza początek końca...

Hirka przygotowuje się na spotkanie z rodziną panującą w zimnym, zhierarchizowanym świecie, który gardzi jakąkolwiek słabością. Niechętnie akceptuje swój los w nadziei, że dzięki temu uratuje Rimego, a krainy Ym będą bezpieczne. Jednak martwo urodzonych dręczy niezaspokojony głód Evny. Hirka uświadamia sobie, że wojna, którą pragnęła powstrzymać, jest nieunikniona. I tak staje wobec wyzwania dla wszystkiego, w co wierzyła i o co walczyła.
„Evna” to trzeci – po „Dziecku Odyna” i „Zgniliźnie” – i zarazem ostatni tom cyklu „Krucze pierścienie”. Spektakularny finał, poruszający kwestię korzeni, władzy i pychy.

O Autorze:
Siri Pettersen (ur. 1971) – norweska pisarka, projektantka stron internetowych i ilustratorka. W 2002 roku jej komiks „Anti-klimaks” wygrał konkurs organizowany przez wydawnictwo Bladkompaniet. W 2013 roku opublikowała powieść „Dziecko Odyna” – pierwszy tom z cyklu „Krucze pierścienie” – która została uhonorowana norweskimi nagrodami Fabelprisen i SPROING dla debiutujących autorów.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć