ebook O krok
4.06 / 5.00 (liczba ocen: 13838) Ilość stron (szacowana): 506

O krok

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

W noc św. Jana troje nastolatków przebranych w osiemnastowieczne stroje spotyka się w lesie, żeby odegrać maskaradę. Nie wiedzą, że są śledzeni. Wkrótce cała trójka zostaje zabita. Niedługo potem komisarz Wallander dowiaduje się, że jego kolega, który miał mu pomóc w poprowadzeniu sprawy, też nie żyje. Czy coś łączy te morderstwa? Jedynym śladem jest fotografia nikomu nieznanej młodej kobiety. Wallander, borykający się z poważnymi problemami zdrowotnymi, po raz pierwszy staje przed tak trudnym zadaniem. Co przyniesie śledztwo dotyczące prywatnego życia kolegi? Inspektor zmierzy się z tajemnicą, której być może wcale nie chce poznać

O krok od Henning Mankell możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Przezorność jest jak struna. Gdy się długo na niej nie gra, łatwo pęka.
Niepewność i niepamięć zawsze można pokonać. Wymaga to wyłącznie cierpliwości.
Dla wszystkich oprócz samego sprawcy morderstwo jest zawsze pozbawione sensu.
Marzenia młodości przemijają, uroki muzyki pozostają.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Pomimo całego zła poczynionego przez zabójcę, ogromu cierpień zadanych rodzinom i bliskim zabitych, czytając tę książkę odczuwałem emanujący z niej spokój. Zastanawiałem się nad tym i pomyślałem, że tak wpływa na czytelnika postać komisarza Wallandera.
    Policjant ten to człowiek jak i my. W trakcie prowadzonego śledztwa czuje się zmęczony, odczuwa potrzebę "wysikania się", choruje. Okazuje się, że morderstwa, nawet te najgorsze, mogą zostać wykryte przez policjanta, który nie jest herosem.

Warto zerknąć