ebook Nieszczelna sieć
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 7193) Ilość stron (szacowana): 234

Nieszczelna sieć

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Pierwsze śledztwo komisarza VAN VEETERENA opisane na kartach powieści Håkana Nessera! Czy policjantowi uda się odkryć prawdę o zbrodni, której ofiarą padło pewne małżeństwo?

Janek Mitter obudził się rano z potężnym kacem i zorientował się, że jego żona leży martwa w wannie. Sprawę prowadzi komisarz Van Veeteren. Mężczyzna, nie znajdując żadnych argumentów na swoją obronę, zostaje skazany za zabójstwo w afekcie i umieszczony w zakładzie dla umysłowo chorych. Niedługo potem sam pada ofiarą mordercy. Wtedy dochodzenie nabiera rozmachu. Ale dopiero długo skrywane tajemnice tragicznie zmarłej pary, ujawnione w przedśmiertnym liście napisanym przez Mittera, doprowadzą Van Veeterena do bezwzględnego zabójcy. I jednocześnie pozwolą mu ujawnić szokujące podłoże nikczemnej zbrodni...
„Nieszczelna sieć” to pierwsza z serii dziesięciu powieści kryminalnych o komisarzu Van Veeterenie, gburowatym, wybuchowym, ale ciepłym i sympatycznym policjancie, głęboko przekonanym, że jest w stanie rozwiązać każdą zagadkę.

Nieszczelna sieć od Håkan Nesser możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli nie wyznajemy żadnej religii, możemy przynajmniej próbować żyć, jakbyśmy byli książką albo filmem.
Mniej czasu dzieli nas od zagłady świata niż od minionej chwili, którą właśnie przeżyliśmy, bo ją straciliśmy już na zawsze.
Jeśli szukasz klasyki skandynawskiego kryminału na wysokim poziomie, to bez wątpienia mogę Ci polecić twórczość Håkana Nessera. Kiedy po niego sięgam, to wiem, że mogę liczyć na dobrą literaturę wraz ze świetnie narysowanym tłem społecznym Szwecji. Tym razem rozpoczynam przygodę z komisarzem Van Veetereną w Nieszczelnej sieci.

[...]

Hakån Nesser potrafi opowiadać trudne historie zwykłych szwedzkich obywateli w sposób, który zmusza do zastanowienia. Jak zwykle nie brakuje tła społecznego, nacisku na znieczulicę ludzką, na odwracanie wzroku od tragedii rodzinnych, które mają miejsce wśród czterech ścian. Jest zagadka kryminalna, niełatwa i nieoczywista.

Na pełną recenzję zapraszam na mojego bloga KLIK

Ocena: 5/6
©Rudym Spojrzeniem
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć