ebook Kiedy będziemy deszczem
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 240) Ilość stron (szacowana): 432

Kiedy będziemy deszczem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 25.42
wciąż za drogo?
25.42 zł
Inne proponowane

W ciemną październikową noc w małym miasteczku rozegra się dramat. Ktoś zginie. Ktoś zostanie uratowany. Ktoś odejdzie na zawsze. Thriller, który kusi zakazaną wonią zdrady, namiętności i mrocznych zagadek.

Cokolwiek robi, gdziekolwiek jest, czuje, że jego oczy ją śledzą…
Pewnego październikowego dnia Inga de Graaf wychodzi z psem na spacer, z którego nigdy nie wraca. Zaniepokojony mąż zgłasza jej zaginięcie, nie wierząc, że kobieta mogłaby porzucić wszystko i po prostu przepaść bez wieści. Policja zaczyna akcję poszukiwawczą, która nie przynosi rezultatów. Dopiero mailowa korespondencja zaginionej odkryta w koszu jej laptopa naprowadza na wątły ślad. Okazuje się, że Inga kryła mroczną tajemnicę, którą podzieliła się z przyjaciółką ze studiów.
Z pozoru poukładane życie Ingi, której niczego nie brakowało, było jedynie fasadą, za którą kobieta skrywała samotność i rozczarowanie. Spotkanie młodego mężczyzny uruchomi lawinę strasznych zdarzeń, od których nie ma żadnej ucieczki.

Kiedy będziemy deszczem od Dominika van Eijkelenborg możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli ludzie sami czegoś nie zepsują,to dla odmiany psuje to życie.
Niewidoczne nie oznacza nieistniejące.
Dlaczego najpiękniejsze rzeczy w życiu muszą być okraszone tym smutkiem, świadomością przemijania, strachem przed stratą? Dlaczego wszystko nosiło to znamię wypalone bólem?
Rozczarowanie to nic innego jak odczarowanie naszych nierealistycznych oczekiwań wobec ludzi, zdarzeń, sytuacji, siebie samych. Zawody są częścią życia, nieuniknioną i niedocenianą.
Mówią, że największą siłą napędzającą nasz byt jest miłość. Ale to kłamstwo, iluzja, życzeniowe myślenie. Miłość, choćby nie wiem jak silna, jest niczym w obliczu śmierci. Miłość więdnie, zmienia się, słabnie, czasem odchodzi, zaniedbana i skulona pod naporem ciosów. Nie, to nie miłość napędza nas do życia. To śmierć. Śmierć zawsze przychodzi, jest niezmienna, nieubłagalna, konsekwentna i nie ulegająca wpływom.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć