ebook Pod podszewką magii
3.02 / 5.00 (liczba ocen: 13)

Pod podszewką magii
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 26.51
Audiobook - najniższa cena: 18.90
wciąż za drogo?
29.76 złpremium: 19.20 zł Lub 19.20 zł
26.51 zł Lub 23.86 zł
28.00 zł
32.00 zł
32.00 zł
26.56 zł
26.97 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Starą willę w Milanówku odwiedza jedenastoletni, krzywdzony przez kolegów Marek. Towarzyszy mu dziadek, który postanowił pomóc wnukowi i przyprowadził go do tajemniczego psychoterapeuty.

Wiele lat później ogromną karierę robi światowej sławy iluzjonista Rubik, który pojawia się z występami w różnych miejscach globu. Dokonuje rzeczy niemożliwych,
a tymczasem w odwiedzanych przez niego miastach dochodzi do bestialskich morderstw, których sprawcami są wzorowi ojcowie i żony.

Co łączy nadzwyczaj efektowne występy młodego iluzjonisty z brutalnymi morderstwami popełnianymi gdzieś w pobliżu? Dlaczego sprawcami tych okrutnych zbrodni są zwykli ludzie, których nikt nie podejrzewałby wcześniej o takie skłonności?

Na te pytania, przy wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii, stara się odpowiedzieć profesor Koch, autor własnej teorii Uniwersum, a pomaga mu w tym grupa sprawdzonych przyjaciół.

Pod podszewką magii od Zbigniew Chrząszcz możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Magia to tylko szerzej rozumiana fizyka, obejmująca światy i byty do tej pory w niej uwzględnione.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć