Bez litości. Poznaj moc treningu mentalnego - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 2.00 / 5.00
liczba ocen: 2
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
34.99 złpremium: 20.99 zł
26.94 zł
34.99 zł
34.99 zł
Pozostałe księgarnie
26.94 zł
26.94 zł
31.49 zł
34.99 zł
Opis:

Dosyć roztkliwia się nad sobą i błądzenia myślami wśród marzeń, które nie zostaną spełnione. Zamiast zgadzać się na szarą przeciętność, bądź najlepszy w tym, co robisz. Poznaj metodę najbardziej fenomenalnego trenera mentalnego w Norwegii i osiągaj sukcesy – małe i duże!

Nie ważne, co robisz, bądź najlepszy. To mantra powtarzana przez Larssena w tej niesamowitej książce. Autor daje Ci narzędzia, dzięki którym staniesz się lepszą wersją siebie samego. Pomaga spojrzeć na życie z dystansu i tak pokierować swymi uczuciami, aby zacząć myśleć inaczej. Książka zmotywuje Cię do tego, aby przekraczać swoje granice. Co więcej pokaże, że nie ma litości, jeśli chodzi o Twój własny rozwój.
Poradnik „Bez litości” różni się od innych książek o samorozwoju. Opowiada historię o małym chłopcu, który był wiele lat ofiarą bullingu, wiecznym przegranym, a który mimo to chciał czegoś więcej od życia i swojej przyszłości. Dzięki tej książce możesz uczestniczyć w podróży Larssena, podczas której stawał się coraz silniejszą osobą odnoszącą coraz większe sukcesy. Autor opowiada w niej, jak radzić sobie z kłopotami. Pokazuje, jak małe modyfikacje mogą zmienić Twoje życie.
„Bez litości” to wielki bestseller w Norwegii. Biznesmeni, najlepsi sportowcy, studenci i sfrustrowane gospodynie domowe, sięgnęli po tę książkę. Wielu znanych sportowców i biznesmenów używa metod Larssena, by za ich pomocą urzeczywistniać swoje cele i marzenia. Niektórych z nich spotkasz w tej książce. Tak jak oni otrzymasz od Larssena rady i narzędzia, które pomogą Ci zerwać z przeciętnością i wreszcie zacząć realizować swoje plany.
Zastanawiasz się, jak uwolnić swój potencjał i osiągać wyniki, których się po sobie nie spodziewasz? Trener mentalny Erik Bertrand Larssen sprawia, że rekiny biznesu, najlepsi norwescy sportowcy i zupełnie zwykli ludzie osiągają swoje cele, zarówno w życiu codziennym jak i zawodowym. Jego spektakularna metoda odnosi sukces za sukcesem.

O Autorze:
Erik Bertrand Larssen był zawodowym żołnierzem, służył w wojskach spadochronowych, ukończył studia ekonomiczne. Uczestniczył w wielu misjach zagranicznych organizowanych pod egidą norweskich sił specjalnych. Ma również duże doświadczenie w biznesie. W 2010 roku założył firmę Bertrand AS i obecnie jest rozchwytywanym mówcą motywacyjnym.

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć