ebook Królewna Śnieżka - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Królewna Śnieżka - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 9.99
9.99 zł
9.99 zł
10.04 zł
Inne proponowane

Bajka braci Grimm Królewna Śnieżka należy do ścisłego kanonu literatury dziecięcej. Jest lekturą dla klasy III szkoły podstawowej.

W kongenialnej aranżacji Łukasza Lewandowskiego i inscenizacji audio wykonanej przez Teatr Polskiego Radia w Warszawie, przy udziale najwybitniejszych polskich aktorów, bajka braci Grimm zachwyci małych i dużych wielbicieli wielkiej literatury. Jest to słuchowisko o niecodziennym rozmachu i na niespotykanym poziomie reżyserskim, muzycznym i aktorskim. Literacki, a zarazem współczesny język, budująca atmosferę i napięcie narracja, żywe dialogi pomiędzy bohaterami, różnorodny podkład muzyczny i akustyczny, wzruszające piosenki – wszystko składa się na unikalny i niezwykle atrakcyjny charakter tej pięknej inscenizacji audialnej.

Obsada aktorska:

Narrator: Wiesław Michnikowski
Królowa: Elżbieta Kijowska
Śnieżka: Dominika Kluźniak
Lustro: Joanna Jeżewska
Królewicz: Waldemar Barwiński
Myśliwy: Andrzej Blumenfeld
Karzełki: Adam Krawczyk, Jacek Beler, Grzegorz Kwiecień, Michał Podsiadło, Robert Kuraś, Bartosz Martyna

Śpiewają:

Joanna Jeżewska, Elżbieta Kijowska, Jacek Beler, Adam Krawczyk, Robert Kuraś, Grzegorz Kwiecień, Bartosz Martyna, Michał Podsiadło

Królewna Śnieżka - audiobook od Jacob i Wilhelm Grimm, Łukasz Lewandowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć