Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - luty - marzec
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.36 / 5.00
liczba ocen: 228
cena polecana: 21.00
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-29% 21.00 zł
23.54 zł
24.52 zł
25.42 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
29.90 zł
20.93 zł
23.88 zł
24.82 zł
25.42 zł
25.42 zł
25.79 zł
26.91 zł
26.91 zł
26.91 zł
29.90 zł
Opis:

Mia Saunders potrzebuje pieniędzy, dużo pieniędzy. Ma rok na spłacenie długu, który zaciągnął jej ojciec. Teraz przestępcy grożą jej rodzinie, bo chcą odzyskać kasę. Przecież chodzi o milion dolarów.

 

Mia Saunders to młoda buntowniczka, która próbuje swoich sił jako aktorka. Niespodziewana wiadomość odmienia jej życie - jej ojciec pożyczył dużo pieniędzy i naraził się byłemu chłopakowi Mii, jednemu z licznego grona niewiele wartych facetów, dla których dziewczyna straciła niegdyś głowę. Żeby pomóc ojcu i uratować swoją rodzinę, Mia musi spłacić dług, zatrudnia się więc jako ekskluzywna dziewczyna do towarzystwa w firmie ciotki, aby co miesiąc dokonywać spłat. Wystarczy, że spędzi miesiąc z bogatym facetem, z którym nie musi uprawiać seksu, aby mieć na kolejną ratę. Łatwizna?
 
 
Pierwsze trzy miesiące – Styczeń, luty, marzec – spędza kolejno w Malibu, w Seattle i w Chicago. mężczyźni, którzy płacą za jej czas, są znani i bogaci. Weston Charles Channing Trzeci – scenarzysta i reżyser znanej serii filmów – zatrudnia Mię, aby strzegła go przed zakusami młodych kobiet gotowych na wszystko, byle tylko trafić do świata show biznesu. W lutym jest muzą znanego francuskiego malarza Aleca Dubois i pozuje do obrazów, w marcu zamieszkuje z Anthonym Fasano i jego partnerem Hectorem. Tym razem Mia wciela się w rolę narzeczonej Anthony’ego – boksera i spadkobiercy bogatej włoskiej rodziny, który pilnie strzeże swojego sekretu przed najbliższymi .
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    "Dziewczyna na miesiąc..." to lekka lektura dla każdej kobiety, która chce spędzić kilka godzin z lekturą, która wciąga od pierwszej strony. Opowiada o tytułowej dziewczynie, która podejmuje się pracy jako dziewczyna do towarzystwa tylko po to, by spłacić ogromny dług zaciągnięty przez ojca, który po ciężkim pobiciu przebywa w śpiączce. Książka podzielona jest na trzy miesiące, podczas których bohaterka odwiedza trzech klientów. Jest to doskonały zabieg autorki, ponieważ dzięki temu wiadomo, że będzie kontynuacja a poza tym łatwiej nam dowiedzieć się czegokolwiek nowego o głównej bohaterce oraz jej przygodach w różnych regionach Ameryki.
    Jak już wspomniałam to lekka lektura, ale to wcale nie oznacza, że jest łatwa i przystępna. Wielość pytań odnośnie takiego stylu życia, które zadaje sobie główna bohaterka, przyświeca również i czytelnikom. Niemniej polecam na zimowe wieczory.

Inne proponowane
Warto zerknąć