Sen Henny. Imperium Magów
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.07 / 5.00
liczba ocen: 7
cena od: 19.68
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 19.68 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.68 zł
21.18 zł
22.06 zł
26.90 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
26.90 zł
20.18 zł
21.45 zł
21.52 zł
23.21 zł
23.40 zł
24.21 zł
24.21 zł
26.90 zł
Opis:

„Sen Henny. Imperium Magów” Artura Wellsa to kontynuacja pierwszego tomu powieści, wydanego pod tym samym tytułem.

Henna, kontynent zamieszkiwany przez różne rasy, po raz kolejny stanęła przed obliczem zmierzenia się z okrucieństwem wojny. I choć, jak czytamy w Epilogu, „zawsze był on areną niezliczonych wojen, intryg i romansów, które zmieniały bieg jego historii – nie sposób bowiem było zapanować nad emocjami i pragnieniami tak różnych ras, które go zamieszkiwały” – to ta wojna może okazać się na tyle zgubna, iż doprowadzi do całkowitego uśmiercenia niektórych ras. A to dlatego, że na arenę międzynarodową wkracza niejaki Mores, który chce zawładnąć całą krainą, by zaprowadzić na niej, jak to sam nazywa „porządek”. Naprzeciw jego zamiarom stają między innymi hrabia i zarazem Czarny Rycerz imieniem Teo, książę Elfów – Teorwen, czarodziej Teondall oraz dwie piękne wojowniczki – Izabela i Lea. Ale to nie jedyne postaci, które będą chciały stawić czoła okrutnemu Imperatorowi.

Poza działaniami wojennymi poznamy również realia miłości, jaka rozkwita na polach walki. Dowiemy się, jak wiele wyrzeczeń potrzeba, aby być dzielnym wojownikiem, jak wiele krwi musi zostać przelanej, aby ludzie, i nie tylko oni, zrozumieli, że pokój na świecie jest wartością bezcenną i nie warto próbować go burzyć.
 

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Pierwszą część mi przypadła do gustu więc zasięgnąłem po drugą i nie żałuję.
  Fanowi fantasy na pewno się przyjmie więc polecam

 • Awatar

  Daję mocne 4
  Książka zainteresowała mnie na tyle, że przeczytanie zajęło mi raptem kilka wieczorów. Czas spożytkowanie na czytanie oceniam pozytywnie. Jestem fanem fantasy więc czytanie takich książek to przyjemność. Oceniam na podstawie książek podobnej popularności, bez porównywania do światowej klasy, bo do tego jeszcze trochę brakuje aczkolwiek autor jest na dobrej drodze.
  Pozytywnie zaskoczony jestem tym, że dostajemy mapkę i listę postaci. Jest ich co prawda za dużo, trudno poczuć z jakimiś więź, słabo odczuwamy z jakimkolwiek bohaterem emocje aczkolwiek można tą wadę przeżyć jeśli gustujemy w fantasy.

Inne proponowane
Warto zerknąć