ebook Nauka Świata Dysku III. Zegarek Darwina
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 3834) Ilość stron (szacowana): 319

Nauka Świata Dysku III. Zegarek Darwina
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.99
wciąż za drogo?
22.23 złpremium: 14.34 zł Lub 14.34 zł
18.40 zł Lub 16.56 zł
23.90 zł Lub 21.51 zł
15.99 zł
18.39 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Świat Kuli znowu ma kłopoty i tym razem sytuacja wygląda groźnie. Magowie z Niewidocznego Uniwersytetu czują się trochę odpowiedzialni za jego bezpieczeństwo, ponieważ go stworzyli. Wiedzą, że istoty, które tam żyły, zdołały uciec przed nadchodzącym Wielkim Mrozem, budując windę kosmiczną. Potem interweniowali, by uwolnić planetę od plagi elfów, które próbowały pchnąć ludzkość na inną ścieżkę historii.

Ale teraz wszystko się posypało. Wiktoriańska Anglia popadła w stagnację, a tempo rozwoju zawstydziłoby nawet kulawego ślimaka. Bez drastycznych działań nie będzie czasu, by ktokolwiek wynalazł loty kosmiczne, i cała ludzka rasa zmieni się w lody. Ale dlaczego historia zaczęła dryfować? Czy to efekt porażającego dzieła wiejskiego proboszcza, niejakiego Karola Darwina, którego bestseller O stwarzaniu gatunków sprawił, że nikt już nie mógł wątpić w boski plan dla żywych istot?

W każdym razie zmiana historii nie jest łatwa, jak własnym kosztem przekonują się magowie. Czy bóg ewolucji może przyjść ludzkości z pomocą i sprawić, by Darwin napisał całkiem inną książkę? I kto w ogóle przeszkodził mu w pisaniu?

Nauka Świata Dysku III. Zegarek Darwina od Jack Cohen, Terry Pratchett, Ian Stewart możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Nogawki, a właściwie to całe spodnie, to prosty klucz do zrozumienia historii. Podejmując najprostsze nawet decyzje powodujemy, że historia rozdwaja się produkując dwa możliwe efekty: jeden, w którym podjęliśmy pozytywną decyzję, i drugą w której podjęliśmy... no dobrze, może nie taki prosty, ale na pewno obrazowy, a problem polega na tym, że ktoś nie zrobił czegoś, co miał zrobić. Znowu...

Warto zerknąć