ebook Ostatnich gryzą psy
3.75 / 5.00 (liczba ocen: 723) Ilość stron (szacowana): 300

Ostatnich gryzą psy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 21.56
Audiobook - najniższa cena: 17.45
wciąż za drogo?
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.78 zł
25.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Prawdziwe wspomnienia GROM-owca o szczęściu, jakie trzeba w życiu mieć, bo nie zawsze chęci i umiejętności pozwalają, by osiągnąć obrany cel. Ale to też obraz determinacji i ciężkiej pracy, dzięki której, początkowe niepowodzenie przekuwa się w sukces.

Na stronach tej książki znajdziecie fizyczny wysiłek do bólu po krew, nie znajdziecie jednak chwili zwątpienia i poddania się. W książce nie ma gotowej recepty na sukces, jak autor często poważa, każdy ma inna drogę do celu, ale jest w niej nadzieja, że jak on dał radę, to czemu wy macie nie dać!

Naval nie zawsze był operatorem GROMu. By nim się stać w jego przypadku trzeba było być wcześniej dekarzem, ślusarzem, spawaczem, kelnerem, a i drobnym przemytnikiem. Taka była jego droga, inni chłopcy byli wcześniej technikami szkół rolniczych, prokuratorami, strażakami, a nawet trafił się architekt, być żołnierzem tej Jednostki, to bycie żołnierzem uniwersalnym, dla każdego dobrego chłopaka jest w GROMie miejsce. Te nabyte czasami mimowolnie w cywilu umiejętności pozwalają przejść selekcję i kurs podstawowy. Ale to nie koniec, zdradzi wam, że selekcja w GROMie trwa wiecznie. 

Ta książka zabierze was w podróż w czasie, od zwykłego mało miejskiego dzieciństwa po ciężką pracę w zespole bojowego w GROMu.

Naval opowiedział wam wcześniej swą historię jak „Przetrwać Belize”, ale by móc poznać sztukę przetrwania w ekstremalnych warunkach belizeńskiej dżungli, nusiał wcześniej przetrwać… Starsze siostry, szkołę zawodową, zasadnicza służbę wojskową w Lublińcu, misję w Libanie, pracę robotnika i strażnika w fabryce, selekcję, usunięcie z kursu podstawowego w GROMie i polityczne zawirowanie w około GROMu. To żadne bohaterstwo, to życie, dla tego warto przeczytać tę książkę! Ona pokaże Ci że i Twoje życie wcale nie jest nudne i że warto mieć cel, a do niego dobry plan.

Ostatnich gryzą psy od Naval możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Ale po to są przecież marzenia, które pchają nas do przodu, by nie ulec pokusie bierności.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Ksiazka stanowi swoista autobiografie autora, komandosa o ksywce Naval.
  Autor opisuje swoje zycie od malego, w jaki sposob trafil do wojska, a nastepnie do GROMu.
  Dokladnego opisu misji tutaj nie znajdziemy, gdyz sa to rzeczy tajne, ale znajdziemy bardzo przyjemny w czytaniu zyciorys autora.
  Ksiazka jest pisana bardzo przyjaznym jezykiem, gdzie czytelnik czuje sie niemalze jak kumpel, ktoremu opowiada sie swoje zycie.
  Co jakis czas sa wplecione smieszne sytuacje ktore przytrafily sie autorowi w zyciu.

 • Awatar

  Dobrze i szybko się czyta.
  Niby kolejna książka z serii 'pamiętniczka operatora', ale jak ktoś takie lubi to mu się spodoba.

Warto zerknąć