ebook Sto milionów dolarów
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 16122) Ilość stron (szacowana): 416

Sto milionów dolarów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 23.94
Audiobook - najniższa cena: 33.02
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
28.80 zł Lub 25.92 zł
31.92 zł Lub 28.73 zł
36.00 zł
-25% 23.94 zł
25.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (9)
Inne proponowane

Rok 1996. Jack Reacher nadal służy w wojsku i w ciągu jednego dnia otrzymuje medal, po czym niczym uczniak zostaje odesłany do szkoły. W szkolnej klasie zastaje dwóch mężczyzn: agenta FBI oraz analityka CIA. Każdy z nich jest wykwalifikowanym człowiekiem do zadań specjalnych i każdy z nich zastanawia się, co, do diabła, tutaj robią…

I wreszcie się dowiadują, że uśpiona komórka dżihadystów w Hamburgu przyjęła pod swe skrzydła nieoczekiwanego gościa – kuriera z Arabii Saudyjskiej. Mężczyzna szuka bezpiecznego schronienia, w którym mógłby się spotkać z nieznanym człowiekiem. Okazuje się, że pracujący pod przykrywką agent CIA podsłuchał kuriera, gdy ten szeptał mrożącą krew w żyłach wiadomość: „Amerykanin chce sto milionów dolarów”.

Sto milionów. Tylko za co? I kim jest tajemniczy nieznajomy? Reacher i jego dwaj nowi koledzy mają za zadanie odnaleźć tego mężczyznę. Zadanie nie jest łatwe, a atmosferę niepokoju podgrzewa wisząca nad ich głowami groźba: jeśli nie złapią człowieka, który za tym stoi, dojdzie do zamachu terrorystycznego, jakiego świat jeszcze nie widział. Reachera i jego współpracowników czeka pełen przygód, zdradzieckich terytoriów, fałszywych tożsamości i nowych okrutnych wrogów wyścig z czasem.

Jack Reacher to jedna z najpopularniejszych serii sensacyjnych na świecie.  Lee Child stworzył postać, której nie sposób nie polubić. Mamy do czynienia z człowiekiem pełnym humoru i przenikliwości, ale także z głębokim poczuciem sprawiedliwości, który w razie potrzeby potrafi każdemu dać w twarz.

Mógłby jedną ręką załatwić Jamesa Bonda, Brudnego Harry’ego czy Jasona Bourne’a, a potem raz czy dwa przelecieć ich dziewczyny, zanim złapie ostatni autobus i  wyjedzie z miasta. - „The Sun”

Sto milionów dolarów od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Na niektóre pytania lepiej jest odpowiadać potem. Doświadczenie bije na głowę wszelkie domysły.
Po co nam przyszłość, jeśli jej nie dożyjemy?
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kolejna przygoda Reachera. Sensacja w czystej postaci. Tym razem wraz z kolegami z siostrzanych agencji Reacher musi rozwiązać sprawę tajemniczej transakcji za milion dolarów. Nie wiadomo kto i co sprzedaje ale cena jest tak wysoka, a kurierzy kupującego tak bardzo podejrzani, że zespół Reachera ma wsparcie najwyższych władz. Wszystkie drogi prowadzą do Niemiec ale sprzedawca jest ciągle o krok przed pościgiem. Czy Reacher wygra? Miłośnicy serii pewnie znają odpowiedź ale i tak warto podążyć krętymi ścieżkami przemyśleń Jacka. Polecam nie tylko miłośnikom ebooków ale także w wersji audio wszystkim kierowcom, którzy lubią słuchać książek podczas podróży.

Warto zerknąć