Sto milionów dolarów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.96 / 5.00
liczba ocen: 16119
Ilość stron (szacowana): 416
cena: 14.95
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.90 zł
23.92 zł
25.42 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
14.95 zł
23.92 zł
23.92 zł
24.33 zł
25.02 zł
25.41 zł
26.61 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Opis:

Jest rok 1996. Jack Reacher dostaje medal za udaną misję na Bałkanach i zaraz potem „znika z radaru” – zostaje skierowany na kurs współpracy międzyagencyjnej, który okazuje się przykrywką dla tajnej grupy o najwyższym priorytecie, działającej pod bezpośrednimi rozkazami prezydenta USA i Rady Bezpieczeństwa Narodowego, reprezentowanych przez piękną Sinclair. Grupa ma zająć się sprawą hamburskiej „dziupli”, w której CIA ma wtyczkę i którą odwiedził niedawno posłaniec jednej z muzułmańskich organizacji terrorystycznych z enigmatyczną wiadomością, że ma spotkanie z pewnym Amerykaninem, że jużwkrótce wydarzy się coś wielkiego i że jego organizacja jest gotowa zapłacić za to sto milionów dolarów.

Sto milionów. Tylko za co? I kim jest tajemniczy nieznajomy? Reacher i jego dwaj nowi koledzy: agent FBI oraz analityk CIA mają za zadanie odnaleźć tego mężczyznę. Zadanie nie jest łatwe, a atmosferę niepokoju podgrzewa wisząca nad ich głowami groźba: jeśli nie złapią człowieka, który za tym stoi, dojdzie do zamachu terrorystycznego, jakiego świat jeszcze nie widział. Reachera i jego współpracowników czeka pełen przygód, zdradzieckich terytoriów, fałszywych tożsamości i nowych okrutnych wrogów wyścig z czasem.

 

Jack Reacher to jedna z najpopularniejszych serii sensacyjnych na świecie. Lee Child stworzył postać, której nie sposób nie polubić. Mamy do czynienia z człowiekiem pełnym humoru i przenikliwości, ale także z głębokim poczuciem sprawiedliwości, który w razie potrzeby potrafi każdemu dać w twarz.

 

Mógłby jedną ręką załatwić Jamesa Bonda, Brudnego Harry’ego czy Jasona Bourne’a, a potem raz czy dwa przelecieć ich dziewczyny, zanim złapie ostatni autobus i wyjedzie z miasta.

„The Sun”

CYTATY:
Na niektóre pytania lepiej jest odpowiadać potem. Doświadczenie bije na głowę wszelkie domysły.
Po co nam przyszłość, jeśli jej nie dożyjemy?
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kolejna przygoda Reachera. Sensacja w czystej postaci. Tym razem wraz z kolegami z siostrzanych agencji Reacher musi rozwiązać sprawę tajemniczej transakcji za milion dolarów. Nie wiadomo kto i co sprzedaje ale cena jest tak wysoka, a kurierzy kupującego tak bardzo podejrzani, że zespół Reachera ma wsparcie najwyższych władz. Wszystkie drogi prowadzą do Niemiec ale sprzedawca jest ciągle o krok przed pościgiem. Czy Reacher wygra? Miłośnicy serii pewnie znają odpowiedź ale i tak warto podążyć krętymi ścieżkami przemyśleń Jacka. Polecam nie tylko miłośnikom ebooków ale także w wersji audio wszystkim kierowcom, którzy lubią słuchać książek podczas podróży.

Inne proponowane
Warto zerknąć