ebook Sto milionów dolarów
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 16121) Ilość stron (szacowana): 416

Sto milionów dolarów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa oferta: 23.22
23.22 zł Lub 20.90 zł
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 25.42 zł
23.32 zł
23.92 zł
24.82 zł
25.01 zł
25.02 zł
25.53 zł
26.61 zł
26.91 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł z kodem: 19.90 zł
Inne proponowane

Jest rok 1996. Jack Reacher dostaje medal za udaną misję na Bałkanach i zaraz potem „znika z radaru” – zostaje skierowany na kurs współpracy międzyagencyjnej, który okazuje się przykrywką dla tajnej grupy o najwyższym priorytecie, działającej pod bezpośrednimi rozkazami prezydenta USA i Rady Bezpieczeństwa Narodowego, reprezentowanych przez piękną Sinclair. Grupa ma zająć się sprawą hamburskiej „dziupli”, w której CIA ma wtyczkę i którą odwiedził niedawno posłaniec jednej z muzułmańskich organizacji terrorystycznych z enigmatyczną wiadomością, że ma spotkanie z pewnym Amerykaninem, że jużwkrótce wydarzy się coś wielkiego i że jego organizacja jest gotowa zapłacić za to sto milionów dolarów.

Sto milionów. Tylko za co? I kim jest tajemniczy nieznajomy? Reacher i jego dwaj nowi koledzy: agent FBI oraz analityk CIA mają za zadanie odnaleźć tego mężczyznę. Zadanie nie jest łatwe, a atmosferę niepokoju podgrzewa wisząca nad ich głowami groźba: jeśli nie złapią człowieka, który za tym stoi, dojdzie do zamachu terrorystycznego, jakiego świat jeszcze nie widział. Reachera i jego współpracowników czeka pełen przygód, zdradzieckich terytoriów, fałszywych tożsamości i nowych okrutnych wrogów wyścig z czasem.

 

Jack Reacher to jedna z najpopularniejszych serii sensacyjnych na świecie. Lee Child stworzył postać, której nie sposób nie polubić. Mamy do czynienia z człowiekiem pełnym humoru i przenikliwości, ale także z głębokim poczuciem sprawiedliwości, który w razie potrzeby potrafi każdemu dać w twarz.

 

Mógłby jedną ręką załatwić Jamesa Bonda, Brudnego Harry’ego czy Jasona Bourne’a, a potem raz czy dwa przelecieć ich dziewczyny, zanim złapie ostatni autobus i wyjedzie z miasta.

„The Sun”

Sto milionów dolarów od Lee Child możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Na niektóre pytania lepiej jest odpowiadać potem. Doświadczenie bije na głowę wszelkie domysły.
Po co nam przyszłość, jeśli jej nie dożyjemy?
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kolejna przygoda Reachera. Sensacja w czystej postaci. Tym razem wraz z kolegami z siostrzanych agencji Reacher musi rozwiązać sprawę tajemniczej transakcji za milion dolarów. Nie wiadomo kto i co sprzedaje ale cena jest tak wysoka, a kurierzy kupującego tak bardzo podejrzani, że zespół Reachera ma wsparcie najwyższych władz. Wszystkie drogi prowadzą do Niemiec ale sprzedawca jest ciągle o krok przed pościgiem. Czy Reacher wygra? Miłośnicy serii pewnie znają odpowiedź ale i tak warto podążyć krętymi ścieżkami przemyśleń Jacka. Polecam nie tylko miłośnikom ebooków ale także w wersji audio wszystkim kierowcom, którzy lubią słuchać książek podczas podróży.

Warto zerknąć