Na jej rozkazy
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria: /
średnia ocena: 3.39 / 5.00
liczba ocen: 56
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.90 złpremium: 13.74 zł
18.78 zł
19.47 zł
22.90 zł
Pozostałe księgarnie
19.11 zł
19.16 zł
19.76 zł
22.90 zł
Opis:

Fanny, niebanalna dziewczyna dorabiająca w gazecie dla pasjonatów roślin, spotyka piękną i wyniosłą prezeskę Art.F. Ich rozmowa nieoczekiwanie staje się początkiem wzajemnej fascynacji spotęgowanej różnicami. Mimo jej natężenia Rosalie proponuje Fanny jedynie związek BDSM oparty na umowie. Dziewczyna, zauroczona siłą charakteru i urodą Rose, wbrew sobie i swoim doświadczeniom zgadza się. Ile wytrzyma? Czy jej uczucie przebije się przez pancerz ochronny Rose?
Jeśli powieść 50 twarzy Greya wzbudziła emocje i zachwyt milionów czytelników, to ta pozycja  ma co najmniej taką samą szansę. Zamieńmy jednak pana Greya na panią Lewis, a Anastasię na wielowymiarową Fanny, wyostrzmy kolory, zwiększmy głębię, dodajmy więcej bólu i okrucieństwa, więcej emocji i zmysłowości. Dopuśćmy do głosu obydwie bohaterki, wniknijmy mocno i z bliska w ich doświadczenia i światy, a otrzymamy fascynującą opowieść o mrocznym świecie sadomasochistycznych związków lesbijskich i biznesu.

Do czytania z wypiekami na twarzy i drżeniem rąk.

 

Książka wciągająca, błyskotliwa i dopracowana.

Intrygująco przedstawiona relacja BDSM dwóch kobiet gwarantuje podniecającą podróż do świata seksualnych fantazji i erotycznych doznań, o jakich niektórzy boją się nawet marzyć.

 

Eryk Edwardsson, autor „Pamiętnika lesbijki”

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć