ebook Świat Dysku: Mort
4.2 / 5.00 (liczba ocen: 154414) Ilość stron (szacowana): 230

Świat Dysku: Mort
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 20.44
Audiobook - najniższa cena: 20.44
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK WTK
EMPIK#EMPIK WTK
26.04 złpremium: 16.80 zł Lub 16.80 zł
20.44 zł
21.56 zł Lub 19.40 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
21.55 zł
23.60 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Czasem nawet śmierć potrzebuje wakacji - a na Świecie Dysku, jedynej Płaskie Ziemi we wszystkich wszechświatach, kościsty strażnik klepsydry życia uświadamia sobie, że tylko jedno może dać mu chwilę wytchnienia : terminator. Wybiera więc sobie Morta - chłopca gorliwie pragnącego zdobyć wiedzę, której stanowczo posiadać nie powinien.

Wprawdzie Mort szybko opanowuje tajniki przechodzenia przez ściany, jednak nauka obiektywizmu to całkiem inna sprawa. Zwłaszcza kiedy życie, po które został wysłany, należy do pięknej, młodej księżniczki. W związku ze zmianą biegu losu rzeczywistość chwieje się w posadach. A że Śmierć wyruszył w podróż, by poznać rozkosze śmiertelnych, to właśnie Mort, z pomocą niezbyt kompletnego maga imieniem Cutwell oraz adoptowanej i pełnej entuzjazmu córki Śmierci, musi naprawić przyszły tor historii - zanim Dysk się przekręci...

Świat Dysku: Mort od Terry Pratchett możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Zabawna rzecz te brwi. Dopóki nie znikną, człowiek ich właściwie nie zauważa.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Czarna strona Swiat Dysku to moja ulubiona postac - SMIERC. Uosobienie czarnego humoru we wlasnej osobie :-)
  Takiego obrazu Smierci i jego swiata nigdzie nie znajdziesz. Bo nawet on ma rodzine - bo czemu by nie

 • Awatar

  Śmierć jest prawdopodbnie najbardziej zapracowaną istotą na Dysku. Pracuje w każdym miejscu i każdym czasie i prawie zawsze ma coś DO ZROBIENIA. Śmierć jest jednak zafascynowany ludźmi i ich zwyczajami i sam też chciałby czasem odpocząć. Ale bez pomocnika - nie da rady.
  Jednak - czy branie sobie śmiertelnika jako ucznia jest aby dobrym pomysłem. W Świecie Dysku wszystko jest możliwe, więc dlaczego nie.
  Historia jak zawsze zabawna i dająca do myślenia.

Warto zerknąć