ebook Moje pierwsze samobójstwo
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 2271) Ilość stron (szacowana): 299

Moje pierwsze samobójstwo

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Zbiór 10 opowiadań. Miłośnicy pisarza znajdą tu oczywiście szalone uwielbienie dla damskich wdzięków, osobliwe przygody, czy mniej lub bardziej skryte popijanie. Natychmiast rozpoznają charakterystyczny, błyskotliwy, słodko-kwaśny styl. A jednak pobrzmiewa w nim coś nowego: to czarodziejski Pilch nostalgiczny, liryczny a nawet poetycki, odwołujący się do rodzinnych wspomnień, które pod jego piórem tajemniczo odrywają się od ziemi.

Moje pierwsze samobójstwo od Jerzy Pilch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie polega na ustaleniu odpowiedniej proporcji pomiędzy pracą a wypoczynkiem.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Kolejny raz czytałem Pilcha z rozdziawioną gębą i niebywałą przyjemnością. Tu nawet treść nie jest istotna, istotne jest jak Jurek słowa w zdania składa, a zdania w opowieść przekuwa. Powiedzieć, że to genialna literatura, to nic nie powiedzieć. To przeczytać trzeba i już.

  • Awatar

    Standardowy schemat Pilchowy – sterany życiem samiec alfa bajdurzy o słabości do alkoholu i ciągotkach do kobiet. Słodko-kwaśna mieszanka ironicznej liryki.

Warto zerknąć