ebook Moje pierwsze samobójstwo
3.47 / 5.00 (liczba ocen: 2208) Ilość stron (szacowana): 299

Moje pierwsze samobójstwo

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Zbiór 10 opowiadań. Miłośnicy pisarza znajdą tu oczywiście szalone uwielbienie dla damskich wdzięków, osobliwe przygody, czy mniej lub bardziej skryte popijanie. Natychmiast rozpoznają charakterystyczny, błyskotliwy, słodko-kwaśny styl. A jednak pobrzmiewa w nim coś nowego: to czarodziejski Pilch nostalgiczny, liryczny a nawet poetycki, odwołujący się do rodzinnych wspomnień, które pod jego piórem tajemniczo odrywają się od ziemi.

Moje pierwsze samobójstwo od Jerzy Pilch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Życie polega na ustaleniu odpowiedniej proporcji pomiędzy pracą a wypoczynkiem.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kolejny raz czytałem Pilcha z rozdziawioną gębą i niebywałą przyjemnością. Tu nawet treść nie jest istotna, istotne jest jak Jurek słowa w zdania składa, a zdania w opowieść przekuwa. Powiedzieć, że to genialna literatura, to nic nie powiedzieć. To przeczytać trzeba i już.

  • Awatar

    Standardowy schemat Pilchowy – sterany życiem samiec alfa bajdurzy o słabości do alkoholu i ciągotkach do kobiet. Słodko-kwaśna mieszanka ironicznej liryki.

Warto zerknąć