ebook Miłość za wszelką cenę
3.64 / 5.00 (liczba ocen: 335) Ilość stron (szacowana): 464

Miłość za wszelką cenę
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.58
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
23.81 zł
23.81 złempikGO: 19.99 zł z Empik Go 19.99 zł
19.58 zł
21.43 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Jak zacząć od nowa? Audrey razem z matką i bratem przenosi się do nowego miasta. Przeprowadzka miała być dla dziewczyny również ucieczką. Jednak ciężko jest uciec, gdy Twoją duszę otacza mrok. To Coś. Przychodzi bez uprzedzenia i atakuje w najmniej spodziewanym momencie... Lekarstwem na problemy może okazać się mieszkający nieopodal Leo. Losy tej dwójki splatają się. Pojawienie się chłopaka uświadomi Audrey, że nic nie jest takie, jakim się do tej pory wydawało. Dziewczyna zrozumie, że kochając kogoś można zrobić wiele. Pytanie, czy zawsze wiele  dobrego… Wciągająca, nieoczywista opowieść o miłości. Szokująca. Przeczytana raz, pozostaje w pamięci na długo.

Miłość za wszelką cenę od Louisa Reid możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Nie jestem pewna, czy jestem w stanie ubrać w słowa emocje, które mi towarzyszą przy tej książce. Miałam wysokie oczekiwania, nie wiem dlaczego, ale liczyłam na coś wyjątkowego, na coś świetnego. Nie dość, że się zawiodłam i rozczarowałam, to jeszcze zmarnowałam czas, na pozycję, która nie była go warta. Miało być wspaniale, ale wyszła książka z dramatami rodem z fanfiction, opisanymi gorzej niż wypracowanie 7-latka na polski. Podsumowując moje rozmyślania, to było złe, beznadziejne i zdecydowanie nie polecam.

Warto zerknąć