Pożądanie i śmierć
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.35 / 5.00
liczba ocen: 9105
Ilość stron (szacowana): 400
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
EMPIKGO#Empik GO
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
30.40 złpremium: 18.24 zł
23.41 zł
25.84 zł
30.40 zł
30.41 zł
Pozostałe księgarnie
-9% 23.86 zł
24.86 zł
25.47 zł
25.49 zł
25.54 zł
27.36 zł
27.36 zł
27.50 zł
30.40 zł
Opis:

W najnowszej powieści autorki bestsellerów J.D. Robb Eve Dallas tropi młodą parę zabójców, którzy odkryli, że morderstwa potęgują w nich wzajemne pożądanie.

Ella-Loo i jej dopiero co wypuszczony na wolność ukochany, Darryl, postanawiają, że już nigdy więcej się nie rozstaną. Wyruszają w podróż z Arkansas do Nowego Jorku, a po drodze  zabijają przypadkowego kierowcę. Zbrodnia wywołuje u Elli-Loo gwałtowne, silne pożądanie do Darryla. I nieodparte pragnienie, by znów kogoś zamordować. 

Jadąc do Nowego Jorku, gdzie, jak im się wydaje, czeka ich życie, na jakie zasługują, zostawiają za sobą krwawy ślad. Ale w tym mieście walczy ze zbrodnią porucznik Dallas i jej podwładni z wydziału zabójstw. Mając u swego boku  męża, Roarke’a, Eve zamierza dopaść morderców, by otrzymali to, na co naprawdę zasługują. 

Rob jest wirtuozem. 

„Seattle Post-Intelligencer”

Trzymający w napięciu  thrillery z odpowiednią dozą humoru… Fani gatunku będą zachwyceni. 

„This Week”

Unikalna kombinacja thillera i romansu. 

„The Romance Reader”

J.D. Robb to pseudonim Nory Roberts, autorki ponad dwustu powieści, które sprzedały się w łącznym nakładzie ponad czterystu milionów egzemplarzy i regularnie trafiają na listę bestsellerów „New York Timesa”. Dużą popularnością cieszy się jej seria powieści sensacyjnych, których akcja rozgrywa się w niedalekiej przyszłości.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    I znowu porucznik Eve Dallas tropi morderców, a sprawa przywołuje okropne wspomnienia z dzieciństwa. Sprawy nie ułatwia fakt, że ofiary w żaden sposób nie maja ze sobą nic wspólnego i znalezienie seryjnego mordercy graniczy z cudem. A co jeśli morderców jest dwoje? A co jeśli ofiar było o wiele więcej? A co jeśli ktoś morduje z pożądania? Na szczęście Eve ma ter bezpieczna przystań i męża, Roarke’a, który wie kiedy trzeba pomóc się Eve odprężyć a kiedy trzeba jej pomóc zbadać kolejne poszlaki i tropy.
    Lektura wciągająca i warta polecenia każdemu, kto lubi kryminały.

Inne proponowane
Warto zerknąć